1. Головна
 2. » Вузли/запчастини

Комплектуючі та запчастини для тракторів Слобожанець

Трактори відносяться до повногабаритної сільськогосподарської техніки, яка відрізняється хорошою прохідністю і використовується для обробки землі. Завдяки знімному змінному навісному обладнанню істотно розширюється перелік можливих операцій по обробці грунту, по її підготовці до посадок. Однак важливо, щоб техніка завжди залишалася працездатною. Ми реалізуємо всі запчастини для тракторів, а також готові вузли в зборі. Проводимо профілактичні та капітальні ремонти, щоб ваша сільгосптехніка завжди залишалася "на ходу".

Які саме запчастини ми пропонуємо?

Трактори нашого виробництва відрізняються високими експлуатаційними характеристиками, маневреністю, великим тяговим зусиллям, оптимальною швидкістю переміщення і високим рівнем комфорту для водія. У нашої техніки великий ресурс працездатності і якісна конструкція. Проте деталі і вузли все ж схильні до фізичного зносу. Найчастіше потрібні ті запчастини на трактор, які обертаються, крутяться, відчувають в процесі роботи тертя або підвищені навантаження.

Оскільки ми самі виробляємо трактори, а не продаємо їх як посередники, у нас є всі необхідні комплектуючі, запасні частини та витратні матеріали. Ви можете купити запчастини до трактора для будь-якого блоку або вузла, в тому числі для:

 • системи випуску;
 • рами;
 • кабіни;
 • навісного пристрою і гідрообладнання до нього;
 • провідних мостів;
 • коробки перемикання передач і карданної передачі;
 • електрообладнання;
 • двигуна;
 • гальмівної системи і коліс;
 • пневматичної системи;
 • зчеплення і зчіпних пристроїв;
 • рульового і дизельного управління.

Окремо пропонуються комплектуючі та запасні частини для бульдозерного та навантажувального обладнання. Є всі види шестернею до КПП і провідним мостам.


Послуги ремонту та постачання запчастин

Серед нашої продукції популярністю користуються запчастини на Т150, але не тільки. Так, вважається, що найчастіше ремонтуються деталі, що працюють з високими навантаженнями, а також ті, що в процесі експлуатації обертаються або труться одна об одну. Особливої уваги в процесі експлуатації вимагають гідравлічні системи, гідравлічна і карданна приводна, вал переднього моста, поршневий комплект і блок циліндрів. Частої заміни можуть вимагати вмикачі гальмівних стопів, гідроциліндр, вкладиші і втулки, радіатори, стартери, гальмівні барабани і так далі. Крім того, для нормальної роботи сільськогосподарської техніки завжди використовуються певні витратні матеріали. Це втулки, підшипники, прокладки і сальники. Ми реалізуємо тільки оригінальні запчастини, які на 100% підходять до наших моделей тракторів.

Ви можете придбати запчастини до тракторів, а можете замовити у нас модернізацію та ремонт купленої техніки. Ремонт може проводитися для одного з найважливіших вузлів спецтехніки, в тому числі для коробки перемикання передач, моста або рами. У всіх цих випадках дефектовка виконується після мийки і розбирання. Всі виявлені дефекти усуваються, вузол регулюється і випробовується на стіні. Ми надаємо офіційну гарантію на виконані роботи з використанням оригінальних запчастин 1 рік.

Якщо своєчасно ремонтувати трактор, ресурс його експлуатації збільшиться в рази, і вам не доведеться витрачати час на дорогу нову техніку. Важливо, що ми також продаємо повністю відновлені моделі, тобто трактори, що були у використанні, але після капітального ремонту. На них ми надаємо гарантію в 6 місяців або 600 мотогодин.