1. Головна
  2. » Технічні рішення

Технічні рішення

Посилений вертикальний шарнір

Система випуску відпрацьованих газів

Система очищення повітря дизеля

Гальмівна система

Шини низького тиску

Зчеплення Luk

Роздільна гідросистема

Задній навісний пристрій

Повітряний фільтр Donaldson

Переднiй навісний пристрій

На сучасний трактор технічні рішення вибираються з урахуванням доцільності, для забезпечення комфортної роботи оператора в навантажених умовах. Ми, як виробник, пропонуємо цілий комплекс таких рішень і активно використовуємо їх в сільськогосподарській техніці власного виготовлення.

Наприклад, на трактор посилення рами робить техніку більш надійною і прохідною, здатної витримувати більш високі навантаження. Наші сільськогосподарські машини дозволяють виконувати найрізноманітніші роботи, включаючи суцільну культивацію, оранку, лущення, дискування. Також вони дозволяють виконувати передпосівний обробіток ґрунту, посів і збирання зернових культур. Змінне (навісне) бульдозерне обладнання допомагає здійснювати і земельні роботи. Посилена рама витримує всі можливі зазначені навантаження.

А для поліпшення тягових властивостей трактора ця колісна техніка комплектується потужним двигуном і зручною коробкою передач.

Всі наші моделі можуть агрегатуватися додатковим навісним обладнанням, і це робить їх універсальними. Ви можете підібрати модель з відповідною потужністю і оптимальними характеристиками вантажопідйомності. Давайте розберемо, які саме технічні рішення роблять нашу техніку унікальною.

ТОВ" Слобожанська промислова компанія " випускає сільськогосподарські трактори на власному підприємстві в Харкові. Забезпечуємо використання сучасних технічних рішень для тракторів. Деякі з цих розробок створені нашими інженерами і не мають аналогів на території України. Для реалізації інших ми купуємо Іноземні сертифіковані запчастини та вузли.

Новаторські технічні розробки на нашому підприємстві

Ось які рішення ми використовуємо для виробництва сільськогосподарської техніки:

  • Передній навісний пристрій вантажопідйомністю 4 тонни. Додатково на тракторі може бути встановлений гідромотор. Таке пристосування істотно збільшує вантажопідйомність і функціональність техніки.
  • Задній навісний пристрій для посилення трактора може встановлюватися з гачком або з виделкою. Навісний пристрій встановлюється безпосередньо на підприємстві. Тут виконується триточкова схема налагодження, в результаті чого навісний пристрій підходить для роботи з практично будь-якими сільськогосподарськими знаряддями. Такий гак на осі підвісу відрізняється підвищеною вантажопідйомністю, до 6 тонн.
  • Роздільна гідросистема для поліпшення тягових властивостей трактора. В цьому випадку повністю виключається ситуація, коли неочищена робоча рідина з сільськогосподарського знаряддя потрапляє в загальну гідросистему трактора. Для навісного пристрою в цьому випадку передбачається окрема гідросистема з власним насосом продуктивністю 85 літрів в хвилину. У розширеній комплектації ця продуктивність може бути збільшена до 160 літрів. Для зарубіжних посівних комплексів встановлюється відповідна гідросистема італійського виробництва.
  • Довговічні однодискові зчеплення Luk з Німеччини, розроблені німецькими фахівцями спеціально для тракторів "Слобожанець".
  • Система фільтрації повітря двигуна на основі повітряних фільтрів Donaldson забезпечує очищення на 96%.

Крім того, наші трактори комплектуються шинами низького тиску. Завдяки цим шинам істотно скорочується буксування, а контакт з грунтом збільшується на 25%.

Вибираючи трактори виробництва СПК, ви отримуєте надійну і технологічну сільськогосподарську техніку.