1. Головна
  2. » Технічні рішення

Технічні рішення

Посилений вертикальний шарнір

Система випуску відпрацьованих газів

Система очищення повітря дизеля

Гальмівна система

Шини низького тиску

Зчеплення Luk

Роздільна гідросистема

Задній навісний пристрій

Повітряний фільтр Donaldson

Переднiй навісний пристрій

ТОВ" Слобожанська промислова компанія " випускає сільськогосподарські трактори на власному підприємстві в Харкові. Забезпечуємо використання сучасних технічних рішень для тракторів. Деякі з цих розробок створені нашими інженерами і не мають аналогів на території України. Для реалізації інших ми купуємо Іноземні сертифіковані запчастини та вузли.

Новаторські технічні розробки на нашому підприємстві

Ось які рішення ми використовуємо для виробництва сільськогосподарської техніки:

  • Передній навісний пристрій вантажопідйомністю 4 тонни. Додатково на тракторі може бути встановлений гідромотор. Таке пристосування істотно збільшує вантажопідйомність і функціональність техніки.
  • Задній навісний пристрій для посилення трактора може встановлюватися з гачком або з виделкою. Навісний пристрій встановлюється безпосередньо на підприємстві. Тут виконується триточкова схема налагодження, в результаті чого навісний пристрій підходить для роботи з практично будь-якими сільськогосподарськими знаряддями. Такий гак на осі підвісу відрізняється підвищеною вантажопідйомністю, до 6 тонн.
  • Роздільна гідросистема для поліпшення тягових властивостей трактора. В цьому випадку повністю виключається ситуація, коли неочищена робоча рідина з сільськогосподарського знаряддя потрапляє в загальну гідросистему трактора. Для навісного пристрою в цьому випадку передбачається окрема гідросистема з власним насосом продуктивністю 85 літрів в хвилину. У розширеній комплектації ця продуктивність може бути збільшена до 160 літрів. Для зарубіжних посівних комплексів встановлюється відповідна гідросистема італійського виробництва.
  • Довговічні однодискові зчеплення Luk з Німеччини, розроблені німецькими фахівцями спеціально для тракторів "Слобожанець".
  • Система фільтрації повітря двигуна на основі повітряних фільтрів Donaldson забезпечує очищення на 96%.

Крім того, наші трактори комплектуються шинами низького тиску. Ми використовуємо продукцію виробництва "Белшина" з Білорусі. Завдяки цим шинам істотно скорочується буксування, а контакт з грунтом збільшується на 25%.

Вибираючи трактори виробництва СПК, ви отримуєте надійну і технологічну сільськогосподарську техніку.