1. Головна
  2. »
  3. Агрегатування
  4. » Плуги

Плуги

Плуг дисковий навісний ПД 3.3

Призначений для підготовки грунтів, що не засмічі плитняком і іншими перешкодами, під посів зернових та технічних культур шляхом розпушування поверхні поля на задану глибину з питомим опором грунту до 0,9 кг / см2, твердістю 35 кгс / см2 і вологістю до 27%. За один прохід борона здійснює подрібнення і закладення рослинних залишків, подрібнення і вирівнювання поверхні поля, закладає внесені добрива.

Плуг відвальний навісний ПНВ-5.35 з передплужником

Призначений для оранки грунтів, що не засмічені камінням, плитняком і іншими перешкодами, для зернових і технічних культур на глибину 30 см, з питомим опором грунту до 0,09 МПа і твердістю до 4,0 МПа.

Плуг оборотний ПОН-5

Призначений для гладкої оранки на глибину до 30 см, що не засмічені камінням, плитняком і іншими включеннями грунтів, з питомим опором до 0,09 МПа.

Плуг дисковий навісний з регулюванням міжсліддя ПДМ 3.3

Призначений для підготовки грунтів, що не засмічені плитняком і іншими перешкодами, під посів зернових та технічних культур шляхом розпушування поверхні поля на задану глибину з питомим опором грунту до 0,9 кг / см², твердістю 35 кгс / см² і вологістю до 27%. За один прохід агрегат виробляє подрібнення і закладення рослинних залишків, подрібнення і вирівнювання поверхні поля, закладає внесені добрива.

Плуг п'ятикорпусний навісний PNVB 5-40 з передплужником

Плуг п'ятикорпусний навісний PNVB 5-40 з регульованою шириною захвату (чотириступінчасте регулювання ширини захвату на 33, 38, 44 і 50 см на кожен корпус) агрегатується з тракторами, праві колеса яких рухаються в борозді, призначений для оранки до 35 см різних грунтів під зернові і технічні культури, які не засмічені камінням, плитняком і іншими перешкодами, питомим опором грунту до 1 кгс / см2 (0,1 МПа), твердістю до 40 кгс / см2 (4,0 МПа) і вологістю ґрунту до 27% (використання за призначенням). Плуг агрегатується з тракторами класу 3,0 потужністю 180-210 к.с.

Плуг ПУСК 5.6 «Слобожанець»

Технічні характеристики

Кількість корпусів - 5, 6 шт
Ширина захоплення корпусу - 600 мм
Ширина захоплення плуга - 3,0, 3,6 м
Глибина обробки - до 300 мм
Робоча швидкість - до 10 км / год
Продуктивність - 2,5, 3,0 га / год
Витрата палива - 10, 15 кг / га
Ресурс лемешів - 50 га / корпус
Ресурс відвалів - 3000 га
Маса плуга - 1020 кг
Рекомендована потужність трактора - 180, 240 к.с.

Конструктивні особливості та основні переваги плугів ПУСК

Плуги ПУСК (плуг універсальний швидкісний комбінований) є новою розробкою, основним завданням якої було максимально знизити опір плуга при збереженні якості агротехнічних робіт. Це вдалося в повній мірі. Універсальність плуга полягає в тому, що його можна використовувати в трьох варіантах: для відвальної оранки, безвідвальної і як чизель-глибокорозпушувач.

Плуги ПУСК рекомендовані для роботи на всіх видах грунтів.

Основні особливості плугів ПУСК:
- обладнання відвалами з композитного матеріалу Tekrone, що дозволяє значно знизити опір плуга, налипання грунту на відвал, збільшити ресурс відвалу;
- можливість використовувати плуг з 5-ю або з 6-ю корпусами, встановивши додатковий модуль.

Основний робочий брус рами виготовлений з труби 150х150х10, що забезпечує особливу міцність плуга.

Плуг рекомендований для роботи з тракторами класу 3, 4.

Плуги як навісне обладнання для трактора

Повноцінне агрегатування плуга з трактором дозволяє виконувати складні і трудомісткі роботи по обробці грунту. Для сільгоспвиробників плуги вважаються одним з основних варіантів навісного обладнання. Це — базовий робочий інструмент, який використовується при різних технологіях обробки грунту, включаючи ресурсозберігаючі mini till і no till. Звичайно, при таких сучасних технологіях плуги все ж виходять на поля рідко, раз в кілька років. А от якщо сільгоспвиробник вводить в обіг покладні землі, то без нього не обійтися.


Як вибрати відповідний плуг?

Плуг використовується для оранки. Без нього не виростити просапні і овочеві культури. Це навісне обладнання рекомендується вибирати в залежності від типу наявного в господарстві трактора. Також при підборі враховують основні характеристики оброблюваних полів — їх геометрію і розмір, тип грунту і так далі.

У кожного трактора є певна межа потужності, і під нього вже підбирається навісне обладнання. Якщо не врахувати цю комбінацію показників, то при агрегатуванні зв'язок техніки і навісного обладнання буде недостатньо точною, трактор буде погано "відчувати" плуг. А через це пікові навантаження будуть зростати і можливий ризик пошкодження рами. Якщо ж потужності трактора буде недостатньо, то це неодмінно відіб'ється на якості оранки, знизить загальну продуктивність робіт. У підборі робочих характеристик для агрегатування вкрай важливий баланс. Саме тому ми пропонуємо багато різних плугів, щоб можна було зробити вибір.


Які плуги ми пропонуємо

Правильне агрегатування трактора з плугом можливо тільки з використанням якісного навісного обладнання. "Слобожанська промислова компанія" пропонує такі моделі плугів:

  • Плуг дисковий навісний ПД 3.3 для обробки грунтів у всіх кліматичних зонах.
  • Плуг відвальний навісний ПНВ-5.35 з передплужником з регульованою шириною захвату, дозволяє обробляти грунти під технічні та зернові культури.
  • Плуг оборотний ПОН-5 як класичний інструмент, відповідний для обробки грунту з обертанням родючого пласта.
  • Плуг дисковий навісний з регулюванням междослідження ПДМ 3.3 дозволяє рихлити поле під зернові та технічні культури.
  • Плуг п'ятикорпусний навісний PNVB 5-40 з передплужником, який підходить для оранки чистих, не засмічених грунтів.
  • Плуг ПУСК 5.6 “Слобожанець" універсальний швидкісний комбінований, з робочою швидкістю до 10 км на годину.

Ви завжди можете запросити розширені технічні характеристики або отримати консультацію щодо вибору відповідної техніки.