1. Головна
  2. » Про нас

Про нас

Основні напрямки діяльності підприємства - виробництво сільськогосподарських тракторів і спеціальної техніки, виконання робіт по її модернізації, ремонту та обслуговування, поставка сільгоспмашин, автотракторної техніки, запасних частин, вузлів і агрегатів споживачам, в тому числі і закордонним.

ТОВ Слобожанська промислова компанія (Україна, м.Харків) заснована в червні 2009 року. Основу колективу підприємства склали досвідчені інженери і техніки, конструктори і технологи, робітники і службовці, які мають великий досвід роботи на легендарному флагмані вітчизняного тракторобудування - Харківському тракторному заводі. Основні напрямки діяльності підприємства - виробництво сільськогосподарських тракторів і спеціальної техніки, виконання робіт по її модернізації, ремонту та обслуговування, поставка сільгоспмашин, автотракторної техніки, запасних частин, вузлів і агрегатів споживачам, в тому числі і закордонним.

Підприємство спеціалізується на виробництві колісних сільськогосподарських тракторов.В даний час підприємство виробляє серію тракторів і спеціальних машин на їх базі під торговою маркою Слобожанец. Це сучасна і надійна техніка, адаптована до умов експлуатації та технічного обслуговування в країнах СНД, що відрізняється економічністю, ремонтопридатністю, невисокою ціною, здатна працювати в різних кліматичних умовах.

Для вирішення поставлених завдань компанія має в розпорядженні виробничі та офісні приміщення, склади, майданчики, технологічне обладнання (металорізальне, ковальсько пресове, зварювальне, вантажопідйомне і т.д.), кваліфікованих і досвідчених фахівців, необхідні фінансові активи.

Підприємство має власний автомобільний парк, що дозволяє виробляти доставку продукціі на адресу клієнтів.

Є також залізнична гілка, що дозволяє проводити відвантаження продукціі залізничним транспортом. Виробничі корпуси підприємства розташовані в промзоні на земельні ділянки площею понад три гектари. На підприємстві постійно проводяться дослідно-конструкторські роботи, спрямовані на підвищення технічного рівня продукції, що виробляється, робіт і послуг.

Налагоджено постійні коопераційні зв'язки з багатьма спеціалізованими Підприємствами України, Білорусі, Росії, ЄС і Китаю, що дозволяють використовувати кращі комплектуючі, домагатися максимальної якості продукції при мінімальній ціні.

Наявні в даний час виробничі потужності і технології, дозволяють випускати щорічно понад 500 тракторів і спеціальних машин на їх базі. При зміні ринкової ситуації, наявні в наявності виробничі площі дозволять значно збільшити цю цифру.

Комплектація техніки, що випускається узгоджується з побажаннями замовників. Зазвичай термін виготовлення і постачання трактора на вказану адресу становить близько 30 днів. Відвантаження техніки здійснюється автомобільним транспортом (по Україні, в європейську частину Російської Федерації, Молдови тощо), комбінованим способом - автомобільним і морським транспортом (країни ЄС, Африки і Латинської Америки), а також своїм ходом або самовивозом силами Замовника.

Підприємство акредитовано в митних органах і має досвід митного оформлення різних грузів. За час свого існування, підприємство виробило поставку за межі України понад 2 тисячі одиниць тракторної техніки і напрацювало при цьому безцінний досвід і традиції зовнішньоекономічної діяльності.

Для країн в яких суб'єкт господарювання має дилери або представництва (Російська Федерація, Узбекистан, Казахстан), поставка може проводитися на умовах аж до DАP (узгоджене Замовником місце), згідно Правил Підприємство гарантує високу якість продукції, що поставляється і виконує Зобов'язання по безкоштовному ремонту техніки в гарантійний період.

Для безумовного забезпечення гарантійних зобов'язань, дилери підприємства, мають можливість своєчасно отримувати гарантійні комплекти запасних частин. Підприємство проводить додаткове навчання фахівців для обслуговування та експлуатації виробленої техніки, з метою підвищення їх рівня знань і виробничих навичок до сучасного уровня.Компанія має свої підрозділи (полігони) в сільській місцевості, де все розроблені машини перевіряються та випробовуються в реальних умовах експлуатації.

На підприємстві діє система управління якістю ISO 9001: 2000. Техніка, яку виробляє компанія, проходить державні випробування і сертифікована в установленому порядку. Слобожанська промислова компанія - фіналіст Всеукраїнського конкурсу якості продукції кращих товарів України, лауреат рейтингу Кращі підприємства України, а також є лауреатом найбільших, що проводяться в Україні, сільськогосподарських виставок.

За час роботи компанією накопичений великий досвід просування продукції на ринок сільськогосподарської техніки.

Для цього впроваджено автоматизовану систему Управління продажами і роботою з клієнтами; (CRM), створені власні бази даних споживачів сільськогосподарської техніки, що включають в себе тисячі українських і російських підприємств і фізичних осіб - Підприємців. Це дозволяє ефективно проводити рекламні заходи, маркетингові дослідження та ін.

Для найбільш повного задоволення потреб споживачів на підприємстві створена товаропровідна мережа, що включає в себе і підрозділи, які проводять митне очищення продукції в Україні і Російській Федерації, її доставку споживачеві, необхідне сервісне обслуговування, консультації та ін., що дозволяє розширити коло потенційних клієнтів. Все це дозволило компанії зайняти лідируючі позиції серед підприємств, що працюють на ринку сільськогосподарських машин і обладнання.