1. Головна
  2. »
  3. Головна
  4. »
  5. Сервіс/підтримка
  6. » Питання – відповідь

Питання – відповідь

Як діагностувати паливну апаратуру простим способом, не знімаючи її з двигуна?

Відповідь Для того, щоб виконати таку найпростішу діагностику, знадобиться перевірити тільки один параметр. Так, контролюється кут випередження уприскування палива, і одночасно з цим проводиться почергове відключення циліндрів. Щоб відключити циліндри, потрібно відвертати гайки трубопроводу високого тиску. Контроль проводиться по нерівномірності роботи двигуна, яка визначається на слух і візуально, по димності.

Як обчислюється гарантія на трактор?

Відповідь Гарантійний термін на важку сільськогосподарську техніку вважається з моменту відвантаження споживачеві, тобто з тієї ж самої дати. Гарантія фіксується в оформленому договорі купівлі-продажу. Вона становить 600 мотогодин або 6 місяців для техніки, яка була відновлена, а для нових тракторів — 1200 мотогодин або 12 місяців.

Чому в гідросистемі коробки передач виникає підвищений тиск? Він є на всіх передачах і не піддається регулюванню за допомогою перепускного розподільника.

Відповідь Найчастіше це буває, оскільки масляна магістраль перекрита в точці від радіатора і перепускного розподільника до зливного отвору в коробці передач. Щоб усунути підвищений тиск, знадобиться прибрати перекриття магістралі, яке могло статися через розшарування шланга або через папір, дрантя та інших сторонніх предметів. Щоб не допускати такої проблеми в майбутньому, необхідно обов'язково видаляти ганчір'я і папір при складанні радіаторів і гідровузлів. Також важливо правильно встановлювати шланги на труби, не докладаючи при цьому надмірно великих зусиль.

Чому в нижній частині роздавальної коробки чути сильний шум?

Відповідь Підвищення рівня шуму відбувається найчастіше через збільшення зазору. Також воно може статися через руйнування підшипників 7311 і 7313, які розташовані на валах мостових приводів. Щоб прибрати цю проблему, потрібно замінити зношені підшипники або відрегулювати зазор. Враховуйте, що для зняття приводу заднього кардана знадобиться зняти КПП з трактора. Є і профілактика збільшення рівня шуму. Для цього достатньо своєчасно змащувати телескопічні з'єднання шліців карданів. Також не забувайте підтягувати болти М10, які кріплять склянки, і інші болти, які кріплять коробку передач до роздавальної. Ще ми рекомендуємо через 250 м/год перевіряти і регулювати зазори, щоб вони становили від 0,05 до 0,1 мм.

Якщо на панелі приладів показання тиску масла в двигуні і в коробці передач весь час нестабільні — що це означає?

Відповідь Ймовірно, причина тут полягає в несправності електродатчіков. Перевірити це легко-достатньо замість датчика під'єднати механічний манометр. Якщо це допоможе стабілізувати показання, то датчик потребує заміни.

Чим відрізняються Корпуси гідророзподільників модифікацій Р80-3/1 -..., Р80-3/2 -..., Р80-3/3 -..., Р80-3/4 -...?

Відповідь Р80-3/1 -... має повідомлення каналів управління зі зливом (“косий" отвір в зоні КГ 1/4), інші модифікації — не мають.
Залишилися питання?

Залиште інформацію про Вас і наш менеджер відповість на всі питання