1. Головна
  2. »
  3. Технічні рішення
  4. » Зчеплення Luk (Німеччина)

Зчеплення Luk (Німеччина)

Опис

На наших тракторах встановлено зчеплення Luk з Німеччини, від концерну LuK Getriebe-Sistem GmbH. Ми співпрацюємо з постачальниками саме як виробник (справа в тому, що в роздріб такі деталі бренд не поставляє). Це даємо нам можливість гарантувати оригінальність продукції. Наші покупці отримують такі зчеплення в рамках базової комплектації сільськогосподарських машин. Крім того, ви можете замовити потрібне зчеплення LuK по каталогу для модернізації вже наявного у вас трактора.

Переваги фірмових німецьких зчеплень

Ми використовуємо тільки фірмові комплекти зчеплень з Німеччини. Вони відрізняються максимально високою якістю виконання і надійністю, а також володіють тривалим терміном експлуатації. Бренд поставляє термооброблені деталі зчеплення зі спеціальними фірмовими штампами. Це є підтвердженням оригінальності продукції. І саме з такими ми працюємо!
Комплект зчеплення LuK володіє такими перевагами:
  • надійний і міцний штампований сталевий корпус;
  • чавунний натискний диск і металокерамічний фрикційний матеріал з температурною стійкістю до +600 градусів;
  • забезпечує стабільне і плавне водіння;
  • володіють прекрасними демпфуючими і динамічними характеристиками;
  • надійно працюють навіть при високих оборотах двигуна;
  • відрізняються підвищеною довговічністю, оскільки компоненти проектуються для роботи в постійних умовах високих навантажень;
  • добре знижують шум і вібрацію в коробці передач.
Німецьке зчеплення Люк комплектується високоякісними підшипниками. Також тут використовується міцні пластикові деталі. У користувачів такі конструкції ніколи не викликають нарікань: вони демонструють тривалий експлуатаційний ресурс і високу якість збірки.
Дізнатись ціну Завантажити PDF