1. Головна
  2. » Кредит/лізинг

Кредит/лізинг

Програма FinancEast

50% компенсація
Докладнiше про програму

Лізинг

Термін прийняття рішення до 3-х днів ставка від 0,1% річних
Детальніше про кредитування

Банки

75% компенсації; ставка від 0,1% річних
Детальніше про кредитування

Статья 130

25% компенсації
Докладнiше про програму

Купівля трактора в кредит або в лізинг

ТОВ "Слобожанська промислова компанія" з Харкова допоможе купити трактор в кредит на вигідних умовах. Ми працюємо з 2009 року і відомі вже далеко за межами України. Для надання вигідних умов з кредитування співпрацюємо з провідними українськими банками та міжнародними організаціями.

Які трактори можна придбати за кредитною програмою?

У нас ви можете взяти кредит на ХТА, на всі популярні модифікації сільськогосподарських тракторів. Наше підприємство спеціалізується на випуску колісних тракторів 3 і 4 класу. Виготовляємо сільськогосподарську техніку з використанням власних виробничих потужностей: в цехах є ковальсько-пресове, зварювальне, вантажопідйомне, металорізальне обладнання.

Якщо ви взяли в кредит Слобожанець, то можете звертатися до нас для модернізації, ремонту та обслуговування вашої сільськогосподарської техніки. Також ми пропонуємо й іншу спецтехніку на базі сільськогосподарських тракторів. Це навантажувачі, тягачі, бурильно-кранові установки, кущорізи і ланцюгові екскаватори.


Якими кредитними програмами Ви можете скористатися?

Вибираєте трактор в кредит в Україні? Ми пропонуємо відразу 4 офіційні кредитні програми, до яких ви можете приєднатися:

  1. Банківський кредит з компенсацією до 25-75% від вартості техніки. Найвигідніші умови тут пропонують Ощадбанк і Укргазбанк. Також для наших клієнтів працює партнерська програма і з іншими українськими банками. Наприклад, в Укргазбанк ви можете оформити кредит з початковим внеском від 20 до 60% вартості техніки, а можливий термін кредитування складе від 12 до 60 місяців. Процентна ставка за програмою "стандарт" в цьому випадку може становити всього 5,66%. Пропозиції по іншим банкам теж є, ви можете ознайомитися з кожним з них на відповідній сторінці.
  2. Трактори в кредит можна оформити за державною програмою підтримки сільського господарства або постановою №130 від 2017 року. Наша компанія відноситься до офіційних учасників цієї програми, згідно з якою покупці такої техніки можуть отримати до 25% компенсації від держави. При розрахунку суми для відшкодування враховується ціна прайсу без ПДВ. Компенсація в такому випадку може перевищувати 225 тисяч гривень. У програмі компенсації можуть брати участь ФОП і юридичні особи, постачальники сільгосптоварів, але тільки ті, які не мають заборгованості з обов'язкових відрахувань на користь держави.
  3. Придбання трактора в лізинг в нашій компанії можливо на підставі офіційного співробітництва з 5 фінансовими організаціями. Термін рішення за такою програмою може становити від 2 до 5 днів. Але, наприклад, Альфа-Лізинг пропонує рішення за 3 години, при цьому процентна ставка тут буде 0,2%. Кредит в цьому випадку можливий на 12 або 24 місяці, при цьому власна участь клієнта може становити 30 або 50% від вартості.
  4. Участь у програмі FinancEast, що реалізується Євросоюзом через KfW та Фонд розвитку підприємництва в Україні. Кредит видається трьома фінансовими організаціями, при цьому власна участь підприємця має бути 20%. Фінансування в цьому випадку надається на термін від 24 до 60 місяців.

Ми пропонуємо техніку, яка відрізняється надійністю, ремонтопридатністю, відмінним експлуатаційним ресурсом. Більше не потрібно шукати сумнівні ресурси по оголошеннях типу "куплю трактор в кредит". Ви можете підібрати відповідну програму кредитування для її придбання самостійно або звернутися до наших фахівців.