1. Головна
  2. »
  3. Агрегатування
  4. » Посівні комплекси

Посівні комплекси

ALCOR ПОСІВНИЙ КОМПЛЕКС 7,5

Посівні комплекси ALCOR призначені для суцільного посіву зернових, зернобобових та інших культур за мінімальною і традиційною технологіями обробки ґрунту.

ASTRA 6 PREMIUM ЗЕРНОТУКОВА СІВАЛКА

Нове покоління зернових сівалок від ELVORTI ™ для інноваційного ресурсозберігаючого землеробства. Ви не можете дозволити собі купувати неякісну техніку!

ALFA 6 Зернотукова сівалка

Зернотукова сівалка ALFA 6 з дводисковими однорядковими сошниками і прикочуючими катками, призначена для рядового посіву насіння зернових, дрібнонасіннєвих і середньонасіннєвих зернобобових та інших культур, близьких за розмірами і нормами висіву до насіння зернових культур з одночасним внесенням у рядки гранульованих мінеральних добрив і рядковим прикочуванням ґрунту після мінімальної або традиційної обробки ґрунту. Створена з урахуванням сучасних конструкційних рішень, які дають можливість суттєво знизити собівартість виробленої сільськогосподарської продукції на ринку

PARTNER-9

PARTNER - це посівний комплекс. Дві гармати в одному: пневматична сівалка і важкий культиватор, який можна використовувати як окреме знаряддя.

У момент посіву на грунт один за іншим впливають 4 види знарядь:

- Культиватор - розпушує землю, підрізає бур'яни, формує на заданій глибині тверде посівне ложе. Під лапою культиватора йде суцільне розсіювання насіння.
- Пружинні борони - планують грунт, вичісують бур'яни.
- Прикотуючі колеса - "обжимають" насіння.
- Штригеля - мульчують землю і закривають влагу у.

Easydrill W6020 Fertisem

Easy Drill є кульмінацією більш 40 років досліджень і розробок. Тепер це новий орієнтир серед професіоналів.

Сівалки, посівні комплекси для сільськогосподарських тракторів

Наша компанія СПК пропонує агрегатування сівалок, поставку обладнання для посівної. Така додаткова техніка підходить для всіх наших сільськогосподарських тракторів, може використовуватися "в зв'язці" з машинами 3-4 класу.


Особливості вибору сівалок і посівних комплексів

Агрегатування трактора з сівалкою необхідно під час посівної. Аграрії знають, що таке обладнання активно експлуатується не більше місяця в році, проте від його продуктивності залежить врожайність поля, а значить, і майбутній прибуток господарства. Більш того, буває так, що в посівну постійно йдуть дощі, і терміни сильно скорочуються. Навантаження на посівні комплекси в цьому випадку зростають до пікових. Ми враховуємо всі ці вимоги і пропонуємо невибагливу, довговічну техніку з хорошою прохідністю. При необхідності її можна буде полагодити в "польових умовах". Наше обладнання працює безвідмовно і швидко, забезпечує висівання різних культур з високою точністю.


Яке навісне обладнання ми пропонуємо?

Технічно вірне агрегатування посівних комплексів підбирається відповідно до планів аграрного господарства. Фахівці "Слобожанської промислової компанії" допоможуть вибрати сівалки потрібних габаритів і з певними висіваючими дисками.

При підборі рекомендуємо враховувати технологію обробітку культури і стан рельєфу на полі, посівну площу і терміни, за які потрібно провести роботи. Також потрібно брати до уваги розкиданість полів, чи є необхідність перегону техніки разом з посівним комплексом і так далі.

Для замовлення в СПК доступні такі моделі сівалок:

  • Посівний комплекс ALCOR 7,5 підходить для традиційної і мінімальної обробки грунту. Забезпечує суцільний посів зернобобових і зернових культур. Техніка виконує до п'яти операцій за один прохід. Це культивація і підрізання бур'янів, смуговий посів з налаштованим нормами, внесення мінеральних добрив в гранулах, вичісування бур'янів і прикочування посівів.
  • Зернотукова сівалка ASTRA 6 PREMIUM як обладнання нового покоління від ELVORTI оснащена сигналізацією. Підходить для зернобобових і зернових культур, а також дозволяє проводити посів ріпаку, гірчиці, льону та інших дрібнонасінних культур. Висіваючий апарат тут виконаний з корозійностійких полімерів.
  • Зернотукова сівалка ALFA 6 дозволяє проводити роботи за мінімальною технологією. Одночасно з висівом виконує внесення мінеральних добрив і прикочування насіння.
  • Посівний комплекс PARTNER-9 з чотирма рядами знарядь, що дозволяє послідовно впливати на грунт. Один за іншим тут встановлені: штригеля, прикочуючі колеса, пружинні борони і культиватор.
  • Посівний комплекс Easydrill W6020 Fertisem для максимально рівномірного розподілу насіння. Дозволяє працювати за технологією No Till.

Все це — сівалки та посівні комплекси, що забезпечують точний висів просапних культур. Вони довговічні і надійні, можуть без поломок працювати в умовах пікових навантажень.