1. Головна
  2. »
  3. Агрегатування
  4. » Посівні комплекси

Посівні комплекси

ALCOR ПОСІВНИЙ КОМПЛЕКС 7,5

Посівні комплекси ALCOR призначені для суцільного посіву зернових, зернобобових та інших культур за мінімальною і традиційною технологіями обробки ґрунту.

ASTRA 6 PREMIUM ЗЕРНОТУКОВА СІВАЛКА

Нове покоління зернових сівалок від ELVORTI ™ для інноваційного ресурсозберігаючого землеробства. Ви не можете дозволити собі купувати неякісну техніку!

ALFA 6 Зернотукова сівалка

Зернотукова сівалка ALFA 6 з дводисковими однорядковими сошниками і прикочуючими катками, призначена для рядового посіву насіння зернових, дрібнонасіннєвих і середньонасіннєвих зернобобових та інших культур, близьких за розмірами і нормами висіву до насіння зернових культур з одночасним внесенням у рядки гранульованих мінеральних добрив і рядковим прикочуванням ґрунту після мінімальної або традиційної обробки ґрунту. Створена з урахуванням сучасних конструкційних рішень, які дають можливість суттєво знизити собівартість виробленої сільськогосподарської продукції на ринку

PARTNER-9

PARTNER - це посівний комплекс. Дві гармати в одному: пневматична сівалка і важкий культиватор, який можна використовувати як окреме знаряддя.

У момент посіву на грунт один за іншим впливають 4 види знарядь:

- Культиватор - розпушує землю, підрізає бур'яни, формує на заданій глибині тверде посівне ложе. Під лапою культиватора йде суцільне розсіювання насіння.
- Пружинні борони - планують грунт, вичісують бур'яни.
- Прикотуючі колеса - "обжимають" насіння.
- Штригеля - мульчують землю і закривають влагу у.

Easydrill W6020 Fertisem

Easy Drill є кульмінацією більш 40 років досліджень і розробок. Тепер це новий орієнтир серед професіоналів.