Агрегатування та уніфікація сільськогосподарських тракторів

Саме агрегатування трактора забезпечує універсальність і широку область застосування для цієї сільськогосподарської техніки.

ТОВ СПК, Слобожанська промислова компанія, займається виробництвом сільськогосподарських тракторів в Харкові з 2009 року. Ми пропонуємо не тільки техніку з певною вантажопідйомністю, але і навісне обладнання до неї.

Агрегатування сільськогосподарських машин збільшує їх продуктивність, покращує якість виконання операцій, а також сприяє зниженню витрати палива (в порівнянні з тим, як якщо б використовувалося несправне навісне обладнання).

Виконані уніфікація і агрегатування дозволяють використовувати різні колісні моделі з одним і тим навісним обладнанням. Його можна застосовувати в транспортному або робочому положенні, тим самим істотно розширюючи функціональність техніки. Установка агрегатів вимагає регулювання техніки, і в наших тракторах все це передбачено. Крім того, ви можете вибрати відповідну модель навісного або причіпного обладнання, якщо плануєте використовувати трактор для певних робіт і тим самим розширити його функціонал. У нашому каталозі представлені як складні комбіновані машини, так і вузькоспеціалізовані агрегати для виконання грунтообробних, посівних робіт, для збору врожаю або для переміщення грунту, для навантаження, земляних робіт і так далі. Давайте розберемо можливий асортимент докладніше.

Види агрегатів для тракторів

Уніфікація і агрегатування тракторів можуть виконуватися з використанням такого обладнання:

  • навісного, тобто у вигляді машин, у яких вага розподіляється по колесах трактора;
  • напівнавісного, де вага рівномірно розподіляється між колесами трактора і колесами самої машини;
  • причіпного, яке спирається виключно на власні колеса.

Навісні агрегати можуть розташовуватися спереду або ззаду. Наприклад, для переднього розміщення часто використовуються бульдозерні ковші. В якості напівнавісних найчастіше вибираються картопле- і корнеуборочні комбайни, а також косарки, подрібнювачі і розкидачі добрив. Що стосується причіпних, то це найчастіше комбайни для збирання кукурудзи і силосу, а також сівалки і просто причепи.

Які агрегати для сільськогосподарських тракторів ми пропонуємо?

Ви можете замовити у нас агрегатування трактора або придбати необхідне обладнання. Так, ми пропонуємо:

  • Плуги: навісні, дискові, з регулюванням, оборотні і так далі.
  • Борони: дискові, дво – і чотирирядні, важкі або короткі, а також лущильники. Використовуються для обробки стерні, грунту, для передпосівної обробки.
  • Глибокорозпушувачі для поверхневого обробітку ґрунту перед посівом або після збирання інших культур.
  • Передпосівні культиватори для суцільної передпосівної обробки, для стерні, для пари.
  • Причепи для транспортування вантажів і врожаю.
  • Бульдозерне обладнання для земляних робіт.
  • Комбіновані машини та інші види агрегатів.

Завдяки таким агрегатам можна виконувати такі сільськогосподарські операції як оранка, суцільна культивація, лущення і дискування стерні, а також посів зернових. Як бачите, з їх використанням функціональність трактора як сільськогосподарської машини істотно розширюється. З ними машини набувають високу продуктивність.