1. Головна
  2. »
  3. Агрегатування
  4. » Борони

Борони

Дискова борона 2-рядна Pallada 4000

Призначена для ресурсозберігаючої передпосівної обробки ґрунту під посів зернових, технічних та кормових культур, знищення бур'янів і подрібнення пожнивних залишків після збирання посівних культур, а також подрібнення, вирівнювання і ущільнення грунту після дискування. Використовуються в ґрунтокліматичних умовах з вологістю ґрунту до 27%, а також на полях з великою кількістю пожнивних залишків.

Дискова борона 4-рядна Antares 3x4

Призначена для ресурсозберігаючої передпосівної обробки грунту під посів зернових, технічних та кормових культур, знищення бур'янів і подрібнення пожнивних залишків після збирання посівних культур, а також подрібнення, вирівнювання і ущільнення грунту після дискування. Використовуються в ґрунтокліматичних умовах з вологістю ґрунту до 40%, а також на полях з великою кількістю пожнивних залишків.

Дискова борона KRONOS 4-5

Компактна дискова борона KRONOS, володіє широким спектром застосування, що охоплює обробку стерні, середньоглибинну обробку грунту, передпосівну підготовку, а також оброблення багаторічних трав і покладів.

Дискова важка борона БДВ-4,2-01

Призначення: розпушення ущільнених, необроблених грунтів різного механічного стану, оброблення пласта багаторічних трав, розробка задерневшіх брил після оранки з підрізанням бур'янів, подрібнення післяжнивних залишків зернових і крупностебельчатих культур.

Дискова важка борона БДВ-7

Призначення: розпушення ущільнених, необроблених грунтів різного механічного стану, оброблення пласта багаторічних трав, розробка задерневшіх брил після оранки з підрізанням бур'янів, подрібнення післяжнивних залишків зернових і крупностебельчатих культур.

Коротка дискова борона-лущильник Дукат

Найкраще підходить для стерньової обробки. Вона забезпечує інтенсивне перемішування ґрунту і рослинної маси на глибину до 14 см.

Важка зубовая борона Ліра XL

Дозволяє проводити 5 операцій за один прохід. Наприклад, ранньовесняне боронування і розпушування поверхневого шару на глибину 2-10 см одночасно:

• закриває вологу;
• провокує бур'яни на проростання з наступним їх знищенням;
• вирівнює поверхню поля і готує грунт до посіву;
• здійснює закладення добрив і пестицидів;
• рівномірно розподіляє пожнивні залишки.

Лущильник дисковий гідрофікований ЛДГ-10M і ЛДГ-15М

Призначений для розпушування необробленого грунту різного механічного складу, подрібнення післяжнивних залишків довгостебельчатих культур, підрізання бур'яну та іншої рослинності на необроблених полях після збирання основних сільськогосподарських культур. Лущильник працює при вологості грунту 12-25%.