1. Головна
  2. »
  3. Технічні рішення
  4. » Роздільна гідросистема

Роздільна гідросистема

Опис

Трактор обладнаний роздільними рульовою і навісною гідравлічними системами. Кожна система включає в себе окремі шестеренні насоси і фільтруючі елементи. В аналогічних конструкціях тракторів з об'єднаною гідравлічною системою при агрегатуванні трактора з знаряддям може виникнути ситуація, коли неочищене масло зі знаряддя починає циркулювати по гідросистемі трактора. Це призведе виходу з ладу насос-дозатора, який відповідає за управління трактором. У нашому тракторі така проблема виключається, оскільки встановлена роздільна гідросистема.

Технічні особливості

  • Продуктивність шестеренного насоса гідросистеми навісного пристрою в базовій комплектації — 85 л / хв масла.
  • Можлива комплектація гідросистеми продуктивністю до 160 л/хв.
  • Для управління гідросистемою навісного пристрою застосовується чотирьохсекційний розподільник 4mrs80.
  • Гідророзподільник має чотирипозиційні золотники з позиціями «підйом», «нейтральне», «опускання примусове» і «плаваюче».
  • Золотники мають автоматичну розфіксацію при досягненні величини максимального робочого тиску в положеннях “підйом” і “опускання примусове".
  • Для роботи з імпортними пневматичними посівними комплексами встановлюється гідросистема з розподільником LSC90-5 “Bondioli&Pavesi " (Італія).
  • Гідророзподільник п'ятисекційний, пропорційний з механічним управлінням.
Особливістю пропорційного секційного гідророзподільника зі зворотним зв'язком по навантаженню є можливість управління швидкістю гідравлічних виконавчих механізмів пропорційно зміні величини вхідного керуючого впливу (зміщення золотника від нульового положення), в тому числі при паралельній роботі декількох механізмів, незалежно від зміни тиску в гідросистемі. Тобто при пропорційному управлінні рух золотника забезпечує плавне регулювання величини потоку, що надходить у виконавчий механізм. Це дає можливість змінювати швидкість потоку гідроагрегату в широкому діапазоні від 2 до 80 л/хв. Таким чином є можливість налаштувати кожну секцію на необхідний витрата і реалізувати паралельну роботу декількох виконавчих гідроагрегатів з заданою швидкістю залежно від необхідної швидкості переміщення штока гідроциліндра або обертання вала гідромотора, а також при малому прохідному перерізі живильної магістралі гідроагрегату.

Встановлена гідросистема навісного пристрою дозволяє трактористу зручно управляти практично будь-яким навісним або причіпним доповненням. Зокрема, він зможе працювати з навісними, напівнавісними або гідрофікованими елементами причіпного обладнання прямо з кабіни. У конструкцію гідросистеми вже включено необхідне розподільне обладнання з запорами і клапанами.

Додатково в гідросистемі навісного пристрою встановлюється теплообмінник "Bondioli&Pavesi" (Італія). Теплообмінник забезпечений електричним вентилятором і має датчик температури і автоматичний терморегулятор. Використання європейських комплектуючих з тривалою гарантією забезпечує істотне збільшення терміну служби механізму. Наші гідросистеми відрізняються підвищеною надійністю і довго служать.
Дізнатись ціну Завантажити PDF