1. Головна
  2. »
  3. Технічні рішення
  4. » Гальмівна система

Гальмівна система

Опис

Наша гальмівна система трактора відрізняється від стандартної більш високою швидкістю реакції і хорошим рівнем надійності. Ми виробляємо колісні трактори і важку сільськогосподарську техніку з колодковими гальмами. Така система забезпечує екстрене гальмування, зупинку, а також зниження швидкості руху і можливість входу в крутий поворот.

Якісна колодка гальмівна для трактора створює поверхні, що труться, які утримують техніку на місці. Стоянкові гальма такого типу здатні утримати трактор на поверхні з ухилом в 20 градусів. Ми використовуємо комплектуючі підвищеної надійності. Гальмівна система Т-150К має ряд недоліків. Гальмо стоянки стрічковий плаваючого типу при всіх його достоїнствах характеризується складністю у виготовленні механізму кріплення стрічки, високими вимогами до точності виготовлення, необхідністю постійних регулювань, навантаженням на трансмісію гальмівним моментом, що в разі аварійного гальмування може привести до поломок.

В даний час на тракторах «Слобожанець» встановлюється гальмівна система з використанням в якості гальма стоянки колодкових гальм заднього моста з приводом від пружинного енергоакумулятора, керованого роз'єднувальним краном пневмосистеми. Це дозволило позбутися від недоліків стрічкового гальма стоянки, спростити систему і підвищити її ефективність і надійність. У разі порушення герметичності пневмосистеми приводу гальм відбувається автоматичне гальмування трактора.
Дізнатись ціну Завантажити PDF