1. Головна
  2. »
  3. Вузли/запчастини
  4. » Пневматична система

Наша компанія СПК як виробник сільськогосподарської техніки пропонує компресор на трактор, а також всі інші необхідні комплектуючі за схемою. Ви можете придбати всі елементи пневматичної системи трактора у вигляді окремих запчастин або вузлів, включаючи роз'єднувальний кран, гальмівну камеру, кран зливу конденсату і відбору повітря, сполучну головку і запобіжний клапан.

Ми також пропонуємо всі необхідні елементи пневматичної системи приводів гальм заднього моста і причепа, елементи управління гальмівним краном і сам гальмівний кран.

Як працює пневмосистема?

Пневматична система трактора забезпечує роботу гальм і причепа з однопровідною системою. Повітря нагнітається компресором в повітряні балони, після чого подається в гальмівні камери через гальмівний кран. Для контролю тиску в пневмосистемі встановлений манометр. Що стосується компресора, то він являє собою двоциліндрову модель односторонньої дії, поршневого типу. Повітря до повітряного компресора підводиться по спеціальному трубопроводу, що веде від очисника повітря дизеля.

Однопровідна пневматична система трактора також дозволяє працювати з причепами та іншим обладнанням, що вимагає використання повітря.