1. Головна
  2. »
  3. Вузли/запчастини
  4. » Підвіска

Підвіска

Підвіска

У сучасних сільськогосподарських машинах підвіска трактора вважається однією з основних деталей. Саме вона забезпечує плавність ходу техніки, а значить, дозволяє сформувати сприятливі умови праці для тракториста.

Пристрій тракторної підвіски

До складу підвіски входять пружне, гасить і направляючий пристрій. Цей вузол розміщується між несучою системою трактора і колісною віссю. У наших моделях використовується задня підвіска трактора незалежного типу. Вона відрізняється тим, що працює без жорсткого зв'язку осей коліс з балкою. Тому практично всі поштовхи, які сприймаються колесами, не передаються на раму.

Підвіска як пружний пристрій складається з листових ресор. Такі деталі виробляють зі сталевих пружних листів певної товщини. Ці ресори встановлюють в гумові подушки, а їх, в свою чергу, закріплюють в кронштейнах, зафіксованих на рамі.

Наша компанія готова надати вам всі необхідні комплектуючі та запчастини. У тому числі, в наявності є і підвіска трактора Т-40, а також і на інші моделі сільськогосподарської техніки. Всі комплектуючі, що входять в схему, можна придбати окремо, у вигляді запчастин