1. Головна
 2. »
 3. Вузли/запчастини
 4. » Кабіна

Тракторна кабіна: комплектуючі та обладнання

Ми виробляємо сільськогосподарські машини з кабінами підвищеної комфортності: наприклад, сидіння для трактора, для водія і пасажира відрізняються ортопедичною конструкцією і функцією гідрокомпенсації. Це дозволяє зберігати зручне положення навіть при роботі в складних умовах.

Переваги сучасних тракторних кабін

Отже, кабіна трактора і її обладнання, яке ми використовуємо при виготовленні сільськогосподарських машин серії Слобожанець, відрізняються такими перевагами:

 • підвищена шумо - і теплоізоляція;
 • якісні опалювачі ВАЗ;
 • наявність додаткових електричних пристроїв, в тому числі електричних склопідйомників і склоочисників;
 • є підсвічування входу в кабіну;
 • у базову комплектацію вже входить кондиціонер;
 • установка рульової колонки в оригінальному виконанні, з діапазоном регулювання по висоті 120 мм і з кутом нахилу 15 градусів.

Ми використовуємо кабіни підвищеної комфортності для потужних сільськогосподарських тракторів, щоб оператор міг тривалий час перебувати на робочому місці. Розрахунок всіх механізмів і комплектуючих проводиться з урахуванням передбачуваних складних умов експлуатації. Ми використовуємо ті ж основні принципи, що і при проектуванні всієї техніки. Це надійність, міцність і економічність.

Види тракторних кабін, які ми використовуємо на виробництві

Ми виробляємо техніку для сільськогосподарських, дорожніх і суміжних робіт. Кабіна проектується таким чином, щоб оператор міг перебувати в ній кілька годин поспіль. Для тракторів використовуємо такі кабіни:

 • Повнокомплектні, закриті, двомісні, масою 650 кг, з шумоізоляцією. Сидіння тут можуть регулюватися по 5 параметрам. На кабіну проводиться установка паливних баків об'ємом 440 літрів.
 • Кабіна К-700 масою 937 кг, повнокомплектна з кондиціонером, підходить на трактори "Кіровець". У комплект поставки входить поліпшена оббивка і обігрівач.
 • Кабіна "Слобожанець" масою 840 кг. Закрита двомісна модель збільшеного об'єму, із суцільним лобовим склом. У комплект поставки входить електричне обладнання, включаючи аудіосистему, кондиціонер і систему фільтрації повітря.

Техніка з такими кабінами розрахована на максимально навантажені умови використання. При цьому для водія забезпечується і комфорт сидіння, і хороший огляд.