1. Головна
  2. »
  3. Вузли/запчастини
  4. » Рама та обладнання трактора

Компанія СПК випускає трактори Слобожанець для українського та міжнародного ринку. У конструкції використовується рама для трактора, розрахована на збільшені навантаження, шарнірно-зчленованого типу. У конструкції передбачено, що на шарнірне зчленування буде більш високе навантаження. Для його компенсації встановлюється трьохпальцевий вертикальний шарнір зчленування посиленого типу.

Ми пропонуємо моделі сільськогосподарської техніки на колісній базі. Такі трактори можуть переміщатися по дорогах загального призначення зі швидкістю приблизно в 30 км/ч. Наші трактори "Слобожанець" відносяться до повнопривідних машин загального призначення. Ми виробляємо практично всі деталі і вузли самостійно, тому ви можете замовити відповідні комплектуючі безпосередньо від виробника.

Додаткове навісне обладнання для трактора

Яке обладнання трактора Слобожанець можна замовити у нас? Перш за все, це:

  • підніжка;
  • кронштейн;
  • додаткові кріпильні болти.

Завдання цього обладнання — робити експлуатацію машини більш комфортною з точки зору оператора. Також для цього наші трактори комплектуються більш ергономічною кабіною і шинами низького тиску збільшеного розміру. Така техніка може використовуватися як тягова машина 3-4 класу. Вона розрахована на широкий діапазон виконуваних завдань, в тому числі:

  • переміщення сипучих вантажів за допомогою бульдозерного обладнання;
  • виконання всіляких сільськогосподарських робіт в полі, в тому числі культивація, посів, обробка і планування грунту;
  • робота на грунтових і магістральних дорогах;
  • переміщення вантажів за допомогою причепів і напівпричепів.

Також ми проводимо модернізацію та капітальний ремонт тракторів сільськогосподарських компаній або приватних фермерів.