1. Головна
  2. »
  3. Вузли/запчастини
  4. » Гідрообладнання пристрою навісного

У компанії СПК ви можете купити гідророзподільник на трактор за спеціальною ціною від виробника. Ми реалізуємо сільськогосподарську техніку на колісній базі, а також всі необхідні комплектуючі до неї.

Особливості гідрообладнання

Всі наші машини розраховані на навісне агрегатування. В результаті виходить компактна і маневрена конструкція з наступними перевагами:

  • можна управляти закріпленим обладнанням безпосередньо з робочого місця;
  • приводити в рух всі навісні елементи через передбачений спеціальний привід;
  • швидко переводяться елементи з робочого положення в транспортне положення;
  • створювати додаткове навантаження на колеса, покращуючи їх зчіплюваність з грунтом;
  • швидко з'єднувати з трактором іншу додаткову техніку.

Гідронавісна система необхідна, щоб забезпечити з'єднання з трактором необхідних сільськогосподарських машин. І у тракториста залишається можливість управляти приєднаним механізмом безпосередньо з робочого місця. Таким чином створюється можливість приєднувати напівнавісні, навісні і комбіновані робочі агрегати, а також причепи.

Вважається, що причіпна техніка може розміщуватися тільки ззаду трактора і розрахована на роботу виключно в тяговому режимі. Що стосується навісного обладнання, то воно може працювати як в тяговому, так і в режимі, що штовхається. При цьому вона може розміщуватися переді або ззаду.

Яке гідрообладнання ми пропонуємо?

Ми реалізуємо сільськогосподарську колісну техніку, яка складається з підйомно-навісного механізму і гідросистеми. Ви можете придбати всі необхідні комплектуючі окремо — наприклад, купити гідронасос, якщо цей елемент на тракторі зламався.

Гідропривід навісної системи працює наступним чином: в баку зберігається і охолоджується масло, звідки воно подається насосом (шестеренним, постійної продуктивності) в гідророзподільник. Звідти воно вже відправляється в гідроциліндр, де передбачено обмеження тиску до рівня 25 МПа. Привід насоса працює від двигуна і може при необхідності відключатися. Це дозволяє знизити знос гідросистеми в тому випадку, якщо вона не використовується. Також ця функція дозволяє вберегти систему від поломок в тому випадку, якщо стався витік масла. Для розподілу в системі використовується спеціальний золотниковий розподільник.