1. Головна
  2. »
  3. Вузли/запчастини
  4. » Пристрій навісний

Компанія СПК пропонує замовити навісний пристрій трактора, а також придбати всі необхідні запчастини до цього вузла. Ми реалізуємо також вузли в зборі, виконані за нашими фірмовими чертежам. Це: передній навісний пристрій, нижня вісь і гідроциліндр до нього, а також задні навісні пристрої в різних комплектаціях (посилене, кульове або гакове). Все це обладнання розраховане на експлуатацію в "польових" умовах спільно з нашим колісним сільськогосподарським транспортом.

Переваги та особливості навісних машин

Вважається, що навісні сільськогосподарські машини приблизно на 30% легше причіпних. Вони можуть без проблем обслуговуватися одним трактористом, а також відрізняються більшою транспортною швидкістю і маневреністю. Такі трактори на колісній базі як мінімум на 8% продуктивніше і демонструють кращі результати в роботі.

Наші трактори як якісні сільськогосподарські машини вітчизняного виробництва забезпечуються саме навісними пристроями, що забезпечує їм очевидні експлуатаційні переваги.

Передні і задні навісні пристрої

Навісні машини і знаряддя на тракторі можуть розміщуватися спереду або ззаду. Залежно від цього будуть відрізнятися: можливі види виконуваних робіт, необхідні умови експлуатації, а також динамічні показники використання агрегату. Вид навішування також вибирають з урахуванням початкових конструктивних особливостей машини.

Рекомендації щодо застосування тут наступні:

  • передній навісний пристрій трактора потрібен для самохідних шасі і просапних культиваторів;
  • також може використовуватися фронтальне навішування для жаток і волокуш;
  • задній навісний пристрій використовується зазвичай для того, щоб приєднати грунтообробні машини, а також посівні і посадочні механізми; в більшості своїй, вони розраховані на використання спільно з тракторами загального призначення.

Всі навісні пристрої трактора, незалежно від їх розташування, включають в себе безпосередній механізм навішування і гідросистему. Гідравлічна частина потрібна, щоб забезпечити управління змінними машинами і знаряддями. Що ж стосується навісних пристроїв, то вони вибираються різної компоновки і в залежності від типу і виду агрегатів діляться на окремо, напівроздільно- і єдиноагрегатні. Самі механізми навішування теж бувають різними: універсальними, спеціальними або комбінованими. На наших тракторах встановлюються універсальні механізми, оскільки вони дозволяють навішувати відразу кілька знарядь і з легкістю міняти їх.