1. Головна
  2. »
  3. Вузли/запчастини
  4. » Зчеплення

Муфти зчеплення для тракторів і сільськогосподарської техніки

Шукаєте відповідне зчеплення трактора? ТОВ "Слобожанська промислова компанія" як впевнений лідер у виготовленні сільськогосподарської техніки 3-4 класу, в тому числі — різних тракторів, пропонує не тільки саму техніку, але і всі необхідні вузли та комплектуючі до них.

Які зчеплення можна замовити?

Якщо потрібна муфта зчеплення трактора, то в нашій компанії ви можете придбати окремо кілька варіантів цих вузлів. Наприклад, ми реалізуємо муфти головного зчеплення ЯМЗ, а до них — всі необхідні деталі, зазначені в специфікації. У разі проведення капітального ремонту або модернізації техніки ви можете придбати весь вузол в зборі.

Також ми реалізуємо німецькі зчеплення, виготовлені компанією Schaeffler Automotive Aftermarket GMBH в Німеччині безпосередньо для тракторів “Слобожанець".

Переваги німецьких зчеплень

У нас можна придбати зчеплення для трактора відомого бренду LUK. Це однодискові пелюсткові моделі, сухого типу і натискної дії. Таке зчеплення для трактора буде відрізнятися наступними перевагами:

  • немає необхідності проводити систематичне регулювання вузла, оскільки регулювальні лапки тут відсутні;
  • ведений диск укомплектований металокерамічними накладками і витримує екстремально високі температури, а це, в свою чергу, забезпечує стабільно високий коефіцієнт тертя;
  • натискний диск виготовлений з литої сталі і відрізняється високою точністю балансування.

В результаті ви отримуєте зчеплення, ресурс працездатності якого як мінімум в 5 разів вище звичайного. Також за рахунок використання цієї муфти з високою точністю балансування забезпечується м'яка робота двигуна, а значить, і підвищений комфорт оператора.