1. Головна
  2. »
  3. Вузли/запчастини
  4. » Вантажне обладнання

Вантажне обладнання

Ківш

Привід ковша

Ківш на трактор як навісне обладнання

"Слобожанська промислова компанія" реалізує не тільки сільськогосподарську техніку (трактори), а й навісне обладнання до неї. Тут ви можете замовити ківш на трактор потрібної місткості і вантажопідйомності.

Особливості універсальних ковшів

Ми виготовляємо ківші за власними кресленнями, використовуючи принцип універсальності навісного обладнання. В результаті трактори з ковшем можуть використовуватися і для будівельних, і для сільськогосподарських робіт, тобто допомагають забезпечити перевезення різних сипучих матеріалів, починаючи від піску і щебеню і закінчуючи силосом, комбікормом і зерном. Також він підійде і просто як причіп, для транспортування тих же сипучих матеріалів або будівельного сміття в мішках, для перевезення інструменту під час дорожніх робіт і подібне. У нас можна замовити ківш стандартного або збільшеного обсягу.

Крім того, ми виготовляємо будівельні ковші з посиленою конструкцією і з додатковими ребрами жорсткості. Їх можна використовувати для планувальних і земельних робіт, в тому числі для розробки скельних порід або м'яких грунтів. У всього цього підйомного обладнання — цілісний корпус. Такі ковші можуть доповнюватися спеціальними змінними блоками з ножами або зубами. За роботу рухомої частини відповідає гідропривід.

Також можна купити ківш на трактор у вигляді вузла, в зборі з гідроциліндрами, приводами і так далі. У комплектацію поставки входить те, що зазначено на кресленні (є специфікація).

Особливості сільськогосподарських тракторів нашого виробництва

Наша компанія виробляє сільськогосподарські трактори "Слобожанець". Це моделі з високими експлуатаційними характеристиками і можуть використовуватися як навантажувачі. У базову комплектацію поставки може вже входити ківш для трактора.

Вибираючи таку техніку, ви економите, оскільки не знадобиться купувати основне навісне обладнання. Крім того, ці трактори відрізняються економічністю використання за рахунок двигуна, який споживає менше палива (в порівнянні з аналогічними моделями інших виробників ця економія становить 15-18%).

Ківш, як і інші вузли в цьому тракторі, повністю уніфікований. Техніка може використовуватися як одноковшовий навантажувач для вантажоперевезень. Можливий підйом і поворот ковша, завдяки чому здійснюється навантаження сипучих матеріалів з грунту в кузов або в вагон.