1. Головна
  2. »
  3. Вузли/запчастини
  4. » Встановлення двигуна

Встановлення двигуна

Встановлення двигуна ЯМЗ-236Д

Переобладнання тракторів із заміною двигуна

"Слобожанська промислова компанія" пропонує купити двигун на трактор окремо або замовити переобладнання сільськогосподарської техніки з заміною основного вузла, мотора. Ми здійснюємо поставки нових двигунів і запасних частин до них по всій Україні. Крім того, наша компанія забезпечує переобладнання різноманітної сільськогосподарської техніки (не обов'язково нашого виробництва). Надаємо гарантію на всі види робіт. Для заміни і переоснащення використовуємо, в основному, двигуни ЯМЗ.

Також у нас ви можете купити двигун на трактор з Німеччини. Це мотори від всім відомих Deutz і Volvo.

Двигун на трактор з Німеччини: особливості

Двигуни Вольво поставляються в Україну за офіційним контрактом з виробником. Це моделі потужністю в 240-250 кінських сил, безвідмовні і надійні. У таких моторів відмінний відгук, і це означає, що сільськогосподарська техніка залишається досить маневровою навіть в умовах обмеженого простору. Двигун Volvo забезпечує безпечний рух колісної техніки по нерівних дорогах. Ми можемо встановити такий мотор на ваш трактор, і техніка від цього тільки додасть у вартості.

Двигун Дойц з Німеччини теж користується значною популярністю. Компанія випускає обладнання з високою якістю і безвідмовною роботою. Ці мотори придатні для експлуатації у важких умовах і працюють без збоїв. Deutz двигун також відрізняється екологічністю і відповідає чинним нормам щодо небезпечних викидів газів і продуктів згоряння. Він буде працювати з високою питомою потужністю, так як в конструкції реалізовано багато сучасних технологій.


Переваги двигунів ЯМЗ

Установка двигуна ЯМЗ може виконуватися на трактора ХТЗ і Слобожанець. Для таких робіт ми задіємо фахівців високої кваліфікації, які пройшли необхідне навчання і володіють відповідним досвідом.

Двигун на трактор випускається серійно в модифікації ЯМЗ-236Д. В цьому випадку мова йде про шестициліндрову безнаддувну дизельну модифікацію. Цей мотор має потужність 175 к.с. При установці цієї модифікації не потрібна зміна конструкції трансмісії сільськогосподарської машини, проте все одно потрібно звертатися до кваліфікованих фахівців. Знадобиться і відповідне сучасне обладнання для підключення, запуску і тестування в робочих режимах. Наприклад, при установці нового двигуна обов'язково виконується додаткове балансування, що дозволяє виключити зайві вібрації, що призводять до швидкого зносу деталей.

Спеціальний тракторний двигун повністю зберігає безпеку руху при переміщенні техніки по "бездоріжжю", по полях. Також в числі переваг цієї модифікації двигуна ЯМЗ варто відзначити:

  • виконана додаткова цементація колінчастого вала;
  • проводиться незалежний відбір потужності на привід редуктора;
  • встановлено безщітковий генератор на 12 В;
  • є система випуску газів, поєднана з глушником;
  • є система впуску повітря в кабіну, поєднана з додатковим фільтром;
  • у конструкції передбачений маховик для установки стандартної муфти зчеплення, а також є масляний картер.

Як проходить переобладнання

Ви можете купити двигун на трактор окремо або ж замовити у нас послугу з комплексного переобладнання. Для Харкова та Харківської області можливе переобладнання з виїздом в господарство. Крім того, ми надаємо послуги з доставки двигунів.

Також ми забезпечуємо переобладнання, якщо використовуються двигуни Вольво. У цьому випадку, як і при використанні ЯМЗ, забезпечується гарантійне та післягарантійне обслуговування. Двигун Volvo забезпечує повноцінну модернізацію наявної сільгосптехніки.

Якщо ви хочете встановити на трактор або іншу сільськогосподарську техніку двигун Дойц, то теж можете звернутися до нас. Двигун Deutz, як і інші імпортні моделі, дозволяють зробити трактор безвідмовним. У цьому випадку робочі показники сільгосптехніки підвищуються, а витрати на паливо знижуються. Переобладнання можливе за 2-3 дні.