1. Головна
  2. »
  3. Вузли/запчастини
  4. » Шестерні КПП сільськогосподарських тракторів

Шестерні для КПП тракторів

Потрібна якась певна шестерня КПП для тракторів серії Слобожанець або ХТЗ? СПК готові запропонувати вам всі необхідні провідні і ведені шестерні, виготовлені за оригінальними кресленнями, з точним збігом робочих характеристик і параметрів.

Ви можете вибрати і купити шестерню на КПП трактора, орієнтуючись на пропозиції нашого каталогу. Для КПП тут використовується класична збалансована схема, дуже вдало скомпонована. Це дозволяє забезпечити оптимальну швидкість руху для виконання тієї чи іншої операції. Так, шестерні встановлюються на спеціальні вали. При їх зачепленні і відбувається перемикання на певний режим роботи.

Можливий фізичний знос шестерен або їх поломка через перевантаження. Такі запчастини можуть деформуватися або тріскатися. Тому важливо мати можливість придбати ці елементи механізмів і зробити їх своєчасну заміну.

Ми виготовляємо шестерні КПП сільськогосподарських тракторів, орієнтуючись на діючі стандарти якості. Всі вони відповідають заданим технічним параметрам і забезпечують передачу крутного моменту. Також вони забезпечують оптимальну площу зачеплення.