1. Головна
 2. »
 3. Вузли/запчастини
 4. » Системи трактора

Основні системи трактора

ТОВ СПК як виробник сільськогосподарських тракторів використовує сучасні рішення для всіх без винятку моделей. Так, тут реалізована водяна система охолодження трактора. Є й інші, не менш важливі, удосконалення. Давайте розберемо всі деталі докладніше.

Переваги тракторів моделі Слобожанець

Всі системи трактора працюють без перебоїв, максимально злагоджено і чітко. Навіть в базовій комплектації ми використовуємо сучасні рішення на основі провідних технологій. По кожному вузлу ви можете подивитися специфікацію із зазначенням комплектуючих і використовуваних компонентів.

Наприклад, в базову комплектацію тракторів Слобожанець ми включили:

 • КПП з перемиканням передач на ходу, коли розриву потужності не відбувається;
 • шини низького тиску;
 • можливість установки будь-якого навісного пристрою;
 • поліпшену тепло - і шумоізоляцію кабіни;
 • оригінальну регульовану рульову колонку;
 • швелерну надійну раму;
 • однодискову суху муфту зчеплення з Німеччини від Luk;
 • мости з плавною гіпоїдною передачею і так далі.

Саме тому наша сільськогосподарська техніка вважається надійною, зручною в експлуатації і довговічною. Ми продумали всі можливі варіанти комплектацій і зупинилися на тій, що найбільш бездоганна з технічної точки зору.

Які системи ми використовуємо?

Ось особливості основних вузлів і систем нашої сільськогосподарської техніки:

 1. Система охолодження трактора комплектується датчиками тиску масла двигуна і аварійної температури охолоджуючої рідини. Є датчики аварійного тиску масла і засміченості повітряного фільтра. В системі охолодження присутній кондиціонер.
 2. Система впуску трактора комплектується повітрозабірником, воздуховодом, блоком мультициклонів, а також усіма необхідними шлангами, патрубками і кронштейнами. У комплект поставки входить і повітряний фільтр. Також тут передбачені два датчика: засміченості повітря і очисника повітря.
 3. Система випуску трактора для відпрацьованих газів включає в себе реактивно-активний глушник, вихлопну трубу і газопроводи. Тут використовуються якісні кріплення і необхідні ущільнювачі, хомути і прокладки.

У нас можна придбати не тільки саму сільськогосподарську техніку, але і всі відповідні запчастини і вузли до неї. Також забезпечуємо технічне обслуговування та ремонт придбаних тракторів.