1. Головна
  2. »
  3. Вузли/запчастини
  4. » Гальмівна система і колеса

ТОВ СПК, "Слобожанська промислова компанія" з Харкова, пропонує замовити колеса на трактор або окремо придбати потрібний вузол. Як виробник сільськогосподарської техніки, ми використовуємо тільки надійні, першокласні комплектуючі для всіх вузлів.

Особливості тракторних шин і коліс

Тракторні колеса являють собою конструкцію, в основі якої — металевий обід. На нього надіта пневматична шина, наглухо поєднана з диском. Пневмошини — це замкнута камера із еластичної гуми, поверх якої "надітий" чохол з більш товстого гумового матеріалу, на якому сформований протектор. У камері також передбачений вентиль, через який всередину накачують повітря.

Ви можете купити колесо на трактор в одному з двох варіантів виконання — радіального або діагонального типу. Так, радіальні відрізняються підвищеною еластичністю і коштують дорожче. Також у них більш високі зчіпні властивості. Що стосується діагональних, то вони являють собою більш бюджетну модифікацію. В основі такої конструкції — каркас з декількома кордовими шарами, причому вони розташовані навхрест.

Також ми, як виробник сільськогосподарської техніки в різних комплектаціях, пропонуємо купити гуму на трактор. Ви можете підібрати підходящий варіант з урахуванням очікуваних навантажень і кліматичних умов, в яких буде експлуатуватися техніка. Наша гума на трактор володіє такими технічними перевагами:

  • забезпечують високу продуктивність при роботі спецтехніки;
  • можуть використовуватися в різних кліматичних умовах і піддаватися високим навантаженням;
  • забезпечують хорошу зчіплюваність з грунтом і відрізняються високою прохідністю;
  • стійкість до проколів і порізів;
  • можливість роботи з мінімальним тиском на грунт;
  • хороша здатність до самоочищення, що важливо при постійному переміщенні по грунту.

Особливості гальмівної системи тракторів

Гальмівна система трактора працює за рахунок того, що колеса наглухо з'єднані з гальмівним барабаном. Усередині барабана розташовані 2 колодки, встановлені на гальмівному диску. При натисканні на педаль колодки розтискаються і притискаються до внутрішньої поверхні барабана, тим самим перешкоджаючи руху коліс. Також замість колодок можуть бути встановлені стрічки або диски. Ми комплектуємо сільськогосподарські трактори надійною гальмівною системою. Крім того, всі необхідні комплектуючі цього вузла ви можете придбати окремо.