1. Головна
  2. »
  3. Вузли/запчастини
  4. » Електрообладнання

Електричне обладнання для тракторів

"Слобожанська Промислова Компанія" реалізує електрообладнання трактора і всі його необхідні компоненти, запасні частини та агрегати. Для замовлення доступні всі електроприлади, джгути, приводи, стоп-сигнали, габаритні вогні, фари і так далі. Що стосується приладів, то в базову комплектацію тракторів входять датчики аварійного тиску масла, температури охолоджуючої рідини, засміченості масляного і повітряного фільтра, сигналізатори запуску двигуна. На приладовій панелі відображається повідомлення про розряд батареї, про виявлену небезпеку (перегрів двигуна), про цілісність поворотних ламп, про резерв палива і так далі. Всі необхідні компоненти і комплектуючі можна придбати окремо. Також у нас можна вивчити принципові схеми електрообладнання або замовити діагностику.

Схеми електрообладнання для трактора

Так, електрообладнання для трактора Т-150 працює від постійного струму з номінальною напругою електричної мережі 12 В. З'єднання тут виконується за однопровідною схемою, а основними джерелами живлення вважаються акумулятор і генератор змінного струму, що працює спільно з реле-випрямлячем.

Точно так само і схема електрообладнання трактора Т-25 передбачає підключення від 12-в акумулятору. Тут є і генератор змінного струму з випрямлячем на кремнієвій основі і реле-регулятором контактно-резисторного типу. Від них працюють всі "споживчі" електроприлади. Наприклад, можливо одночасне живлення від генератора і від батареї, якщо техніка працює з більшим навантаженням або ж в нічний час.

Додаткові послуги

СПК як виробник тракторів і сільськогосподарських машин виконує також повний перелік робіт з модернізації та ремонту випущеного обладнання. Наприклад, у нас є така послуга як перевірка електрообладнання трактора. В цьому випадку проводиться діагностика всіх компонентів і заміна елементів, що вийшли з ладу. Такі перевірки проводять як після виявлення несправностей, так і в рамках періодичного техобслуговування.

Наприклад, роботи з ТО передбачають:

  • під час першого технічного обслуговування зачищаються і змащуються клеми електричних проводів;
  • під час другого технічного обслуговування контролюється рівень електроліту в акумуляторній батареї, підтягуються клемові з'єднання і кріплення приладів електрообладнання;
  • третє ТО передбачає контроль ізоляції електропроводки; також виконується перевірка генераторів і реле-регуляторів.

Якщо під час проведення технічного огляду виявляється, що електрообладнання для трактора несправне, то відразу ж проводиться ремонт. Це виключає серйозні неполадки і аварії в майбутньому. Сільськогосподарську техніку після техогляду можна експлуатувати в заданому режимі і тривалий час. На всі роботи, як і на вузли, що поставляються, наша компанія надає гарантію.