1. Головна
  2. »
  3. Вузли/запчастини
  4. » Управління рульове

Вузли рульового управління трактором і комплектуючі до них

Пропонуємо придбати рульове управління трактора у вигляді окремих вузлів і комплектуючих до них. Слобожанська промислова компанія, як виробник надійних сільськогосподарських машин, пропонує тракторні вузли в зборі. Так, ви можете замовити кермові колонки, вузол рульового управління і гідроциліндр для нього, а також запобіжний клапан.

Як влаштовано рульове управління

Пристрій рульового управління трактора виконано таким чином, щоб колісний трактор реагував на дії оператора, тобто підтримував обраний напрямок руху, а при необхідності — змінював його. Це — частина механізмів системи управління трактором.

Система, встановлена в колісних тракторах, забезпечує поворот техніки за основним способом, тобто поворотом передніх коліс щодо задніх. На колеса, що повертаються, при цьому впливають бічні реакції грунту, що і призводить до того, що техніка змінює свій напрямок.

Для наших тракторів "Слобожанець" фахівці розробили особливо надійні кермові механізми. Вони відрізняються такими перевагами:

  • забезпечують швидке реагування;
  • поворот керованих коліс відбувається легше за рахунок використання спеціального підсилювача;
  • обмежується мінімальне і максимальне зусилля на рульовому колесі, щоб оператор міг точніше контролювати техніку.

Також у нас можна придбати гідрооб'ємне рульове управління, в якому замість механічного зв'язку приводу з механізмом передбачений гідроциліндр. Такі елементи системи управління більш затребувані для сільськогосподарської техніки середньої і високої потужності.

Переваги наших комплектуючих

Ми виготовляємо рульове управління трактора Т-150 гідромеханічного типу. Механічна частина тут відповідає за управління поворотом, а також забезпечує "зворотний зв'язок". Що стосується гідравлічної, то вона потрібна для повороту напіврам. У конструкцію вже включені гідравлічні насоси, розподільники і клапани, а також бак з забірним фільтром і трубопроводи.

Крім того, у нас можна придбати рульове управління трактора Т-40. У цю комплектацію також входить гідрооб'ємний підсилювач. Конструкція може використовуватися при переобладнанні системи управління.

Ми реалізуємо всі можливі запчастини і вузли системи управління з повною гарантією виробника.