1. Головна
  2. »
  3. Вузли/запчастини
  4. » Управління дизелем

Системи управління двигуном і дизель-генератором

Принципові схеми — управління дизель-генератором, двигуном, подачею палива — в наших тракторах виконані з урахуванням всіх вимог з безпеки та ефективності сільськогосподарської техніки.

У сучасних тракторах, що випускаються компанією СПК, встановлюється 6-циліндрова безнаддувная дизельна модифікація потужністю 175 к.с. Вона відрізняється високими значеннями крутного моменту при малих частотах обертання. Також відрізняється високою економічністю. Для кожної моделі сільськогосподарської техніки вибирається свій двигун.

Наприклад, для Т-25 вибирається модифікація з повітряним охолодженням. Це модель просапного трактора з високою прохідністю. Вважається, що управління двигуном трактора Т-25 проводиться за допомогою важелів і педалей. Так, для управління подачею палива тут передбачений важіль і педаль ножного управління. Також передбачається важіль управління декомпресійним пристроєм. При натисканні на педаль подача палива, як і число обертів двигуна, збільшується. Також в конструкцію механізму управління входять валики, тяги, акселератори. Всі необхідні запчастини та комплектуючі ви можете придбати у нас окремо.