1. Головна
  2. »
  3. Вузли/запчастини
  4. » Зчіпні пристрої

У компанії СПК, виробника сільськогосподарських машин і тракторів, ви можете придбати ківш трактора чи зчіпний пристрій, призначений для буксирування легкових або вантажних причепів. Ми пропонуємо придбати окремі пристрої та вузли, які підходять для тракторів серії "Слобожанець" та інших сільськогосподарських машин. Так, ви можете придбати тягово-зчіпний пристрій в стандартному виконанні або з гідрокрюком, замовити автозчеплення або стандартне причіпний пристрій.

Особливості зчіпних тракторних пристроїв

Зчіпний пристрій для трактора використовується для агрегатування, що дозволяє використовувати додаткове причіпне обладнання. Ми пропонуємо пристрої у вигляді тягової вилки або гідрофікованого гака.

Зчіпний пристрій трактора, виготовлений нашими інженерами, відрізняється такими особливостями і перевагами:

  • універсальність, тобто підходить практично для всіх видів навісних знарядь, які можуть використовуватися в сільськогосподарських машинах;
  • забезпечують просте і надійне з'єднання, відрізняються легкістю фіксації;
  • при кріпленні зазор в сполучних елементах буде мінімальним;
  • забезпечується можливість регулювання точки причепа по ширині, висоті, а також в поздовжньому напрямку згідно діючих стандартів.

Зчіпка трактора забезпечує безпечну роботу всіх сполучних елементів, комунікацій між ними. Ви можете замовити стандартну тягову вилку, яка забезпечує передачу максимального тягового зусилля навіть за умови переміщення по нерівному шляху. Якщо ж потрібно з'єднувати одновісні машини з такими ж причепами, то вибирають гідрофікований гак.

Автозчеплення

Також у нас представлені автозчеплення на трактор. Це заднє навішування, призначене для кріплення сільськогосподарських знарядь. Автозчеплення для трактора пропонується в зборі, спільно з механізмом управління. Конструкція комплектується тросом, зчіпкою, автоматичною виделкою, необхідними гайками, гвинтами і шплінтами.

Також у нас можна замовити супутні послуги з модернізації — наприклад, поліпшення тягово-зчіпних властивостей трактора. Крім того, ми реалізуємо всі необхідні комплектуючі для зазначених вузлів. Надаємо всі документи. Працюємо з гарантією — і на самі деталі, і на роботи з модернізації.