1. Головна
  2. »
  3. Вузли/запчастини
  4. » Шестерні ведучих мостів

Шестерні провідних мостів на тракторі

Наша компанія як виробник пропонує такі зубчасті колеса, як сонячна шестерня та інші запчастини. Реалізуємо всі стандартизовані комплектуючі, які відповідають чинним стандартам якості.

Такі деталі встановлюються на провідні мости колісних тракторів, і вони розраховані на тривалу експлуатацію. У конструкції обов'язково присутня головна передача у вигляді пари циліндричних або конічних шестерень. Також тут є планетарний механізм диференціал. Механізм залишається надійним і швидко спрацьовує незалежно від того, чи рухається трактор прямолінійно по рівній поверхні або повертає.

У нас можна придбати всі можливі запчастини для цих механізмів і вузлів. Це може бути епіциклічна шестерня, яка залишається нерухомою і зв'язується з зубчастої маточиною, входить з нею в зачеплення. Працює весь пристрій так: сонячна шестерня приходить в рух, і завдяки цьому шестерня сателіт перекочується по нерухомій епіциклічній. Сателіти водять водило, і таким чином передається крутний момент на колесо. Все спрацьовує без збоїв. Давайте розберемо роботу цих механізмів докладніше.

Для передачі обертання і крутного моменту у колісного трактора використовується колісний редуктор планетарного типу. До складу такого вузла входять:

  • сонячна шестерня в якості ведучої;
  • епіциклічна шестерня, яка залишається нерухомою;
  • шестерня сателіт в кількості трьох штук;
  • водило і корпус.

Так, сонячна шестерня встановлюється на шліцах півосі і закріплюється гайкою. Через шліцьовий кінець півосі вона з'єднана з півосьовою шестернею диференціала. У постійному зачепленні з сонячної і епіциклічної шестернею знаходяться сателіти циліндричного типу, і вони обертаються на підшипниках, з'єднаних на осях. А на зубах перехідної маточини, з'єднаної з рукавом ведучого моста, встановлена епіциклічна шестерня.

Сателіти обертаються, приводячись в рух сонячної шестернею. Вони перекочуються по епіциклічнії шестерні і захоплюють за собою водило. Завдяки цьому через редукторний корпус передається обертання на провідне колесо.

Всі шестерні, включаючи провідну головної передачі, можна придбати у нас в якості запчастин. Такі деталі володіють усіма необхідними експлуатаційними якостями, характеристиками.