Огляд моделей сільськогосподарських тракторів Слобожанець

тракторы слобожанец

ТОВ “Слобожанська промислова компанія ” реалізує різні моделі тракторів ХТА. Ви можете вибрати техніку для різних сільськогосподарських робіт, в тому числі і для посівних і збиральних. Є додаткове навісне обладнання. Але давайте розберемо, які саме сільськогосподарські машини ми пропонуємо.

Так, для замовлення доступно вісім різних моделей. Вони відрізняються по комплектації, потужності, основним експлуатаційним характеристикам.

Особливості та характеристики пропонованих тракторів

Ось вісім моделей тракторів ХТА, які ви можете придбати у нас:

  1. Трактор ХТА-220-2 з колісною схемою 4х4 і двигуном ЯМЗ-238М2. Це універсальна сільськогосподарська техніка, яка належить до 3-4 тягового класу. Комплектується кабіною підвищеної комфортності, в яку вже встановлена аудіосистема. У базову комплектацію також входить і кондиціонер, так що ця техніка відмінно підходить для проведення збиральних та інших польових робіт — водієві буде комфортно. Тут встановлена надійна муфта зчеплення від LuK, Німеччина.
  2. Трактор ХТА-200-10. Тут встановлений двигун Д-260.4 від Мінського моторного заводу. Техніка комплектується колесами низького тиску. У цій моделі дуже вдало виконана развесовка: 65% навантаження припадає на передню вісь. Білоруський дизельний двигун працює на 15% економічніше і зі збільшеною на 35% потужністю. Ця техніка прекрасно підходить для різних сільськогосподарських робіт.
  3. Трактор ХТА-220-10 з двигуном ЯМЗ-236М2 належить до універсальних сільськогосподарських машин 4 класу. Модель відразу комплектується кондиціонером і аудіосистемою для більшого комфорту водія. Сюди встановлюється муфта зчеплення LuK з Німеччини, а також шини низького тиску 28lr26.
  4. Трактор ХТА-250-10 з білоруським двигуном і механічною коробкою передач працює з тяговим зусиллям в 4 тс. У цієї сільськогосподарської машини широка область застосування. Її можна використовувати для обробки грунту або посівних робіт: сюди можна встановлювати активні широкозахватні агрегати.
  5. Трактор ХТА-250-21 з двигуном підвищеного об’єму від Deutz AG, Німеччина. Модель працює з високим крутним моментом, комплектується гідророзподільником і заднім крюковим навісним пристроєм. Тяговий пристрій тут на 6 тс, що дозволяє проводити посівні та грунтообробні роботи підвищеної енергоємності, а також вирішувати інші технологічні завдання.
  6. Трактор ХТА-250-23 з двигуном від AB Volvo Penta, Швеція. Техніка працює з високим крутним моментом. Тягове зусилля тут 4 тс. Є привід для активних широкозахватних агрегатів. Кабіна вдосконалена. Також модернізована гідросистема.
  7. Трактор ХТА-250-30 з двигуном від FPT Industrial S. p.A, Італія. Це флагманська модель, економічна і екологічна. Тут передбачені колеса низького тиску і шарнірно-зчленована рама. Техніка розрахована на виконання різних робочих операцій.
  8. Трактор ХТА-250-40. Комплектується дизельним двигуном від Volvo. Завдяки характеристикам мотора, техніка залишається прохідною, надійною і безвідмовною. Вона може розвивати тягове зусилля в 4 тонни при різних швидкостях. Також тут є активний привід для навісних механізмів, для агрегатів посівної та землеобробної техніки. Гідросистема тут модернізована, а для захисту паливного насоса встановлений спеціальний фільтр. Розподільник гідросистеми встановлений італійський, від Bondioli & Pavesi.

На всі зазначені моделі тракторів діють спеціальні умови з придбання в розстрочку або в лізинг. Наша компанія як офіційний партнер співпрацює з багатьма банками, а також бере участь у державних програмах підтримки аграрного бізнесу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *