Критерії вибору і покупки трактора Слобожанець

Критерии выбора и покупки трактора Слобожанец

Трактор належить до універсальних сільськогосподарських машин, але використовується не тільки для польових або збиральних робіт. Його можна застосовувати як бульдозер, тягову техніку – наприклад, для завдань на будмайданчику, лісозаготівельних виробництві і так далі. У малих і середніх фермерських господарствах вони використовуються повсюди, для самих різних робіт, включаючи перевезення вантажів. Але як вибрати відповідний трактор, що потрібно врахувати?

Технічні характеристики – головне, що потрібно врахувати при підборі

При покупці трактора Слобожанець рекомендуємо орієнтуватися на такі особливості та експлуатаційні характеристики техніки:

  • Потужність двигуна. Ми пропонуємо моделі з дизельним двигуном потужністю від 132 кВт в ХТА-220-10 до 252 кВт в ХТА-250-40. Для дизельних моторів характерні висока витривалість і стійкість до тривалих навантажень. Вони менше зношуються при роботі без зупинок і протягом довгого часу не перегріваються. Але потрібно пам’ятати, що чим вище потужність техніки, тим більше витрати на паливо. Тому такий параметр вибирають з урахуванням запланованих робіт, без “запасу”.
  • Тяговий клас. На нашому підприємстві виробляються сільськогосподарські машини 3-4 тягового класу. Всі представлені моделі можуть працювати з різним навісним обладнанням. Наприклад, сільськогосподарський трактор ХТА-250-23 може використовуватися не тільки для робіт посівного профілю. Він також може доповнюватися грунтообробними агрегатами та іншими навісними пристроями.
  • Особливості трансмісії. До цієї групи відносять: тип зчеплення, кількість передач, характеристики валів відбору потужності. Якщо в цьому сегменті в техніки високі показники, то вона може успішно експлуатуватися на вологих або пухких грунтах.
  • Показники гідронавісного комплексу. Тут оцінюються продуктивність насоса, вантажопідйомність по осях, можливості для підключення активного додаткового обладнання.
  • Додаткові характеристики і особливості, що впливають на комфорт експлуатації. Наприклад, в базову комплектацію моделі ХТА-220-10 вже входить кондиціонер в кабіну. Також ми рекомендуємо звертати увагу на загальну ергономічність кабіни, а також на додаткові елементи безпеки, стабілізації рами і так далі.

Тип і призначення трактора: як вибрати

Ми випускаємо універсальні сільськогосподарські машини з кабінами підвищеної комфортності. У багатьох з них встановлені шини низького тиску збільшеного розміру, що забезпечує стабільний контакт з нерівним грунтом. Наприклад, завдяки цьому модель ХТА-250-40 вважається більш стійкою.

Але на всіх тракторах можна встановлювати додаткове навісне обладнання. Залежно від типу агрегатуються пристроїв ця техніка може використовуватися як:

  • сільськогосподарська, тобто для посівних і збиральних робіт, а також для обробки грунту, для догляду за сільськогосподарськими культурами, для збору врожаю;
  • комунальна, що забезпечує проведення робіт, пов’язаних з міським благоустроєм, з доглядом за парками, скверами, тротуарами, дорогами і так далі, для чого можуть використовуватися бульдозерні відвали, ковші, снігозбиральне обладнання, дорожні фрези, поливальні пристосування і так далі;
  • будівельна: екскаватори, щелепні ковші, молоти або різьбярі дозволять виконувати широкий діапазон будівельних і дорожніх робіт.

Ми поставляємо трактори Слобожанець в базовій комплектації. Можливо замовити все необхідне фірмове навісне обладнання, але краще відразу знати, які завдання ви плануєте вирішувати за допомогою трактора.

Наша компанія не просто забезпечує продаж тракторів. Ми також надаємо сервісне обслуговування і займаємося відновленням техніки, що була в експлуатації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *