1. Головна
  2. »
  3. Технічні рішення
  4. » Система очищення повітря дизеля

Система очищення повітря дизеля

Опис

Наша система очищення повітря дизеля, яка використовується на тракторах СПК, забезпечує захист мотора від попадання всередину забруднень. Двоступеневий очищувач повітря видаляє великі і дрібні частинки пилу. Працює це наступним чином:
  • система очищення і подачі повітря трактора влаштована так, що спочатку повітряні маси проходять через мультициклон;
  • тут вони піддаються впливу відцентрової сили, і великі частинки пилу просто випадають в піддон;
  • з піддону забруднення видаляються завдяки ежекційному ефекту і виводяться назовні через вихлопну трубу;
  • потім проходить друга стадія: повітряні маси проходять через фільтри тонкого очищення, де знаходиться фільтруючий папір;
  • тим самим забезпечується видалення дрібних пилових частинок: виходить, що двигун повністю захищений від забруднень.
Наша фірмова система харчування повітрям дизельного двигуна розроблена інженерами СПК і не повторюється в сільськогосподарських машинах інших виробників.
У нашій компанії ви завжди можете придбати необхідні запасні частини на очисник повітря двигуна, а також всю систему в зборі. При поставці ретельно перевіряємо корпус і всі комплектуючі на цілісність. У фільтруючих елементів великий термін служби. Конструкторським бюро компанії розроблена і впроваджена оригінальна двоступенева система очищення повітря, що надходить у двигун. Перший ступінь - мультициклон, який затримує понад 90% пилу, що міститься в повітрі. Другий ступінь - паперові фільтри - основний і запобіжний, що забезпечують остаточне очищення повітря двигуна.

Мультициклон вдає із себе касету з 36 циклонів, які виробляють завихрення і розворот потоку повітря на 180 °. При цьому тверді частинки пилу осідають в бункері і видаляються через клапан. Дана система забезпечує необхідну чистоту повітря двигуна, забезпечена датчиком засміченості, що сигналізує про необхідність контролю стану паперових фільтрів.
Дізнатись ціну Завантажити PDF