Главная » Агрегатирование » Посевные комплексы

Посевные комплексы

ALCOR ПОСІВНИЙ КОМПЛЕКС 7,5

Посівні комплекси ALCOR призначені для суцільного посіву зернових, зернобобових та інших культур за мінімальною і традиційною технологіями обробки ґрунту.

ASTRA 6 PREMIUM ЗЕРНОТУКОВА СІВАЛКА

Нове покоління зернових сівалок від ELVORTI ™ для інноваційного ресурсозберігаючого землеробства. Ви не можете дозволити собі купувати неякісну техніку!

ALFA 6 Зернотукова сівалка

Зернотукова сівалка ALFA 6 з дводисковими однорядковими сошниками і прикочуючими катками, призначена для рядового посіву насіння зернових, дрібнонасіннєвих і середньонасіннєвих зернобобових та інших культур, близьких за розмірами і нормами висіву до насіння зернових культур з одночасним внесенням у рядки гранульованих мінеральних добрив і рядковим прикочуванням ґрунту після мінімальної або традиційної обробки ґрунту. Створена з урахуванням сучасних конструкційних рішень, які дають можливість суттєво знизити собівартість виробленої сільськогосподарської продукції на ринку

PARTNER-9

PARTNER – это посевной комплекс. Два орудия в одном: пневматическая сеялка и тяжелый культиватор, который можно использовать как отдельное орудие.

В момент посева на грунт один за другим воздействуют 4 вида орудий:

- Культиватор - рыхлит землю, подрезает сорняки, формирует на заданной глубине твердое посевное ложе. Под лапой культиватора идет сплошное рассеивание семян.
- Пружинные бороны - планируют почву, вычесывают сорняки.
- Прикатывающие колёса – "обжимают" семена.
- Штригеля – мульчируют землю и закрывают влагу.

Easydrill W6020 Fertisem

Easy Drill является кульминацией более 40 лет исследований и разработок. Теперь это новый ориентир среди профессионалов.