1. Головна
 2. »
 3. Кредит/лізинг
 4. » Лізинг

Лізинг

Укргазбанк

Термін видачі 5 днів Ставка від 7,46% в гривні
Докладніше

ULF Finance

Рішення до 5 днів Ставка 0%
Докладніше

ПриватБанк

Рішення за 2 дні Ставка від 0,1% в гривні
Докладніше

OTP Leasing

Авансовий платіж 30% Термін фінансування до 60 місяців 50% компенсація від вартості техніки (без ПДВ)
Докладніше

Альфа-Лізинг

Рішення за 3 години Від 0,2% в гривні
Докладніше

Придбання трактора в лізинг

На фінансовому ринку України такі пропозиції, як спецтехніка в лізинг, вже не рідкість. Пропонуємо скористатися привабливими ціновими пропозиціями на сільськогосподарські трактори безпосередньо від виробника. ТОВ "Слобожанська промислова компанія" з 2009 року продає трактори "Слобожанець", забезпечує їх технічне обслуговування в Харкові, а також поставляє звідси сільгосптехніку по всій Україні.

Ми можемо запропонувати в лізинг "Слобожанець" за моделлю фінансового лізингу. По закінченню терміну договору лізингоодержувач набуває прав власності на обраний предмет, причому це право закріплено на законодавчому рівні.

Переваги фінансового лізингу

Спецтехніка в лізинг в Україні реалізується за класичною схемою. Так, вона числиться на балансі того, хто купив, але ще не є його власністю. Це відбудеться тільки після того, як будуть виконані всі умови договору лізингу.

Зручно, що паперову "роботу" з оформлення техніки бере на себе та компанія, яка надає послуги лізингу. На практиці це означає, що майбутньому власнику трактора не знадобиться оформляти техніку, реєструвати її і страхувати. Аграрію тільки знадобиться надати бухгалтерські та реєстраційні документи, причому їх перелік для кожної конкретної організації буде відрізнятися.

Ключовими перевагами лізингу також вважаються:

 • тут немає застави;
 • при порушенні умов договору компанія просто забирає свою техніку, без судових розглядів;
 • аграрій працює на тракторі на правах орендаря до тих пір, поки не виплатить суму, зазначену в договорі;
 • спецтехніка в лізинг може бути оформлена в будь-якому відділенні обраного банку;
 • продавець техніки оплачує сервісні послуги, якщо техніка вийшла з ладу до моменту повної виплати коштів;
 • трактор обов'язково страхується, тому несправності, що виникли через дії третіх осіб, пожеж і так далі, покриває страхова компанія;
 • невеликий пакет документів: як правило, для оформлення потрібні статутні та реєстраційні документи, копії фінансової звітності, довідка по обороту з обслуговуючого банку і так далі.

Наша компанія співпрацює з п'ятьма різними банками в рамках партнерської програми. Тому, якщо вас цікавить лізинг ХТА, ви можете підібрати відповідну програму.

5 способів взяти трактор в лізинг безпосередньо у виробника

Ви можете оформити в лізинг" Слобожанець " одним з наступних способів:

 1. "ОТП Лізинг" пропонує оформлення сільськогосподарської техніки з авансовим платежем в 30%. Термін дії договору може бути від 12 до 60 місяців, а кредитна ставка залежить від того, в якій валюті розраховується вартість трактора (це можуть бути гривні, долари або євро). Мінімальна процентна ставка в цьому випадку становить 0,2 %. Компанія працює з програмою "FinancEast", за якою Німецько-Український Фонд може компенсувати до 50% від суми інвестиційного проекту для жителів Донецької та Луганської областей.
 2. "Альфа Лізинг Україна" приймає рішення за 3 години і вимагає мінімальний пакет документів. Власна участь клієнта може становити 30 або 50%. Мінімальний відсоток — 0,01% при оформленні в євро на 1 рік.
 3. АТ КБ “ПРИВАТБАНК” оформляє лізинг на спецтехніку з мінімальним пакетом документів. Тут оформляють тільки договори в гривні, причому можливо 4 варіанти пайової участі клієнта, починаючи від 25%.
 4. ULF Finance передбачає власну участь клієнта від 30 до 60%. Термін прийняття рішення тут — від 1 дня. Також є можливість дострокового погашення виплат протягом одного року.
 5. АБ "Укргазбанк" дозволяє оформити лізинг з авансом від 20% на термін від 13 місяців. Мінімальна процентна ставка тут буде 6,16%.

Проконсультуватися з усіх питань можна по телефону.