1. Головна
 2. »
 3. Кредит/лізинг
 4. » Банки

Банки

ОЩАДБАНК

Від 0,1% річних у гривні 75% компенсація від вартості техніки (без ПДВ)
Детальніше про кредитування

Укргазбанк

Від 6,26% річних у гривні Компенсація до 75% від вартості техніки (без ПДВ)
Детальніше про кредитування

KredoBank

Від 3,10% річних у гривні 25% компенсація від вартості техніки (без ПДВ)
Детальніше про кредитування

ПриватБанк

Власний внесок – відсутній Страхування – відсутне Термін прийняття рішення – до 1 дня 25% компенсація від вартості техніки (без ПДВ)
Детальніше про кредитування

AP Bank

Від 11,05% річних у гривні 25% компенсація від вартості техніки (без ПДВ)
Детальніше про кредитування

Банк Кредит Дніпро

від 3,7% річних у гривні Термін фінансування – до 60 місяців 25% компенсація від вартості Техніки (без ПДВ)
Детальніше про кредитування

Глобус Банк

Від 0,001% річних Термін фінансування - до 60 місяців 25% компенсація від вартості Техніки (без ПДВ)
Детальніше про кредитування

Банки. Купівля трактора в кредит

"Слобожанська промислова компанія" в Харкові працює для того, щоб ви могли придбати новий трактор з дотриманням всіх гарантійних зобов'язань і на вигідних умовах. Як виробник, ми раді запропонувати вам якісну техніку потрібної моделі. А щоб зробити її доступною, ми співпрацюємо з популярними українськими банками.

Для кого вигідна покупка трактора в кредит?

Для будь-якого сільськогосподарського підприємства, для приватних фермерських господарств, навіть для компаній, які надають спецтехніку в оренду. Купівля трактора в кредит в банку зручна з наступних причин:

 • не потрібні всі гроші відразу: в деяких випадках початковий внесок становить 25%, а в деяких можна обійтися і без нього;
 • можливі спеціальні умови: наприклад, кредитування на короткий термін з мінімальною переплатою;
 • є можливість брати участь у спеціальних державних і навіть міжнародних програмах з частковою компенсацією витрат на придбання сільськогосподарської техніки;
 • зручне і просте оформлення документів.

Більшість банків пропонують швидкий розгляд заявки. Ми не обмежуємося співпрацею з одним банком, а пропонуємо на вибір кілька варіантів. Це означає, що ви можете вибрати ту кредитну пропозицію, яка на 100% підходить за умовами.

В якому банку взяти трактор в кредит?

Так, ви можете звернутися в одну з наступних фінансових організацій:

 1. ПриватБанк. Купівля трактора в кредит в ПриватБанку проводиться без страховки і без забезпечення. Початковий внесок тут становить 0%, тобто можна оформити покупку без власних коштів. Процентна ставка розраховується на місяць і становить 1,15%. Термін фінансування становить 1 рік. У ПриватБанку є й інші кредитні програми.
 2. Ощадбанк. Можна купити новий трактор в кредит в Ощадбанку на спеціальних умовах. Наприклад, при купівлі сільськогосподарської техніки з кредитним договором на рік, в місяці нараховується всього 0,10%. Власна участь може становити від 20%.
 3. Укргазбанк. Можливе придбання з авансом від 20 до 60%, на термін від 12 до 60 місяців. Середня процентна ставка буде коливатися від 12,97 до 6,26%. Можливе отримання компенсації.
 4. КредоБанк. Власна участь клієнта тут може становити від 20 до 50%. Термін кредитування — до 60 місяців. Кредитна ставка починається від 3,1% річних за умови укладення договору на рік і першому внеску в половину від вартості техніки. Можна вибрати сезонний графік платежів.

Також ми співпрацюємо з Глобус Банк, AP Bank, Банк Кредит Дніпро. Ви завжди можете подивитися подробиці на відповідній сторінці.