Найважливішу позицію в ТОВ "Слобожанська промислова компанія" займає гарантійне та сервісне обслуговування. Сьогодні навряд чи хто-небудь погодиться купити техніку без гарантійної та сервісної підтримки. Купуючи трактора серії "Слобожанець" Ви також отримуєте відповідно якісне, оперативне обслуговування, яке здійснюють кваліфіковані фахівці, оснащені всіма необхідними інструментами і приладами.

Служба технічної підтримки

Начальник

Інженер служби технічної підтримки

Рета Володимир Пилипович

Тел./факс: +38 (057) 759-17-81
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Червяков Микола Миколайович

Тел./факс: +38 (057) 759-17-79
GSM: +38 (050) 301-1-301

    Сервісна служба - це команда висококваліфікованих фахівців, які успішно пройшли відповідне навчання і детально засвоїли технічні моменти будь-яких операцій, в тому числі і якісного проведення дефектовок. Наші співробітники здатні детально вивчити стан машини, виявити і оперативно ліквідувати абсолютно всі несправності. На підприємстві створені мобільні бригади, здатні виїхати в разі необхідності, за місцем знаходження техніки, в найкоротші терміни. Це виключає варіанти некваліфікованого обслуговування техніки, дозволяє швидко реагувати на заявки клієнтів і зменшує накладні (транспортні) витрати, а значить - і вартість сервісних послуг.

Якщо виникають питання до оптимальної експлуатації машини, потрібна інспекція або ремонт - інженер сервісної служби та менеджер з продажу нашої компанії є основними контактами, адже їхнє завдання - надавати своєчасну та кваліфіковану допомогу клієнту.