Переваги експлуатації в сільському господарстві тракторів серії «Слобожанець» серії ХТА-200 і ХТА-220
  • На допомогу фермеру
  • Назад
  • Головна

Трактори "Слобожанець"

Надійний, багатофункціональний і недорогий в експлуатації сільськогосподарський трактор вкрай необхідний на будь-якому аграрному підприємстві. Вибір сільгосптехніки сьогодні великий, проте велике сімейство універсальних колісних тракторів ХТА серії «Слобожанець» відразу привертає увагу знаючих людей.

Базовими моделями серії є ХТА-200 та ХТА-220 3 ... 4-го тягового класу - аналог трактора Т-150 К (виробництва ХТЗ). На тракторах серії ХТА-200 встановлюються білоруські дизелі ММЗ Д-260.4, а на трактори ХТА-220 - дизелі ЯМЗ Ярославського моторного заводу. У якості більш потужного варіант пропонується модель ХТА-250 (4-й тяговий клас) і тривісний трактор ХТА-300 (п'ятий тяговий клас) з мінським мотором. Подібна спецтехніка в допомогу фермеру, безсумнівно, необхідна, але в чому, ж переваги саме цих машин? Розберемо питання по поличках, виділяючи головні вимоги, які пред'являє покупець.

Ціна трактора і витрати при його експлуатації.

Слобожанська техніка відрізняється доступною ціною, паливною економічністю, простотою в технічному обслуговуванні, хорошою ремонтопридатністю в умовах господарств, недорогими запасними частинами та витратними матеріалами. Виробник дає гарантію на 1 рік або 1200 мотогодин роботи. Трактори виробляються на головному підприємстві в Україні (м.Харків). Для російського ринку збірку тракторів виробляє наш генеральний партнер - ТОВ "Агроімпорт-Технік Плюс, (м Шебекіно, Бєлгородської області), який забезпечує виконання контрактних умов при поставках тракторів і запчастин до них.

Універсальність трактора, сумісність з навісним обладнанням різних виробників.

Трактори серії «Слобожанець» ефективні при дискування, культивації, боронуванні, посіві, збиранні, а також можуть використовуватися для транспортних робіт (колісний тягач, мотовоз), будівельних робіт (щілинорізна, барова машина, ланцюговийї траншейний ексковатор), навантажувальних опкрацій (фронтальний навантажувач), монтажу опор ліній електропередач (бурильно-кранова машина), як шнекороторний снігоочисник (колісний бульдозер), у лісових господарствах (трелювальний трактор), мульчувач (мульчувачі пожнивних, рослинних залишків) та інших допоміжних робіт. Вони агрегатуються як з вітчизняними, так і з імпортними сільськогосподарськими машинами та обладнанням. Наприклад, гідросистема окремих моделей ХТА забезпечує роботу з зарубіжними посівними комплексами класу SeedHauk, Rapid, Compact-Solitair та ін. Трактори мають стандартний задній навісний пристрій і вал відбору потужності, але в якості опції може бути встановлено передній навісний пристрій і ВВП.

Умови роботи водія, ергономіка, простота керування.

Трактори серії «Слобожанець» оснащуються суцільнометалевою комфортною кабіною з кондиціонером, системою фільтрації повітря кабіни, аудіосистемою, регульованою рульовою колонкою з підвісними педалями. Кондиціонер на трактор входить в базову комплектацію. Комфортні умовизабезпечуються використанням у конструкції кабін сучасних шумоізоляційних матеріалів.