Слобожанська промислова компанія на выставці "Золота нива-2011"
  • Золота Нива - 2011
  • Назад
  • Головна

Слобожанська промислова компанія на виставці "Золота нива - 2011"

19-21 травня поблизу міста Усть-Лабінська (Краснодарський край) за підтримки Мінсільгоспу Росії, Департаменту сільського господарства і переробної промисловості Краснодарського краю, Адміністрації Усть-Лабінський району відбулася XI-а міжнародна сільськогосподарська виставка "Золота Нива - 2011".

"Золота Нива" - найбільша Міжнародна сільськогосподарська виставка техніки та обладнання АПК. З 2010 року експозиція і всі виставкові заходи проходять в ПОЛІ - загальною площею 40 га!

Учасники та гості виставки могли ознайомитися з сучасною вітчизняною і зарубіжною сільгосптехнікою в теорії і на практиці. З першого дня роботи "Золотий Ниви" на виставці пройшли індивідуальні покази техніки - своєрідний агротехнічний "тест-драйв" в реальних польових умовах.

Так, у 2010 році на 24 ділянках до демонстрації свого потенціалу було підготовлено і успішно показано більше 50 одиниць техніки. P>

Слобожанська промислова компанія здійснила показ останньої версіі трактора ХТА-200-10 на здвоєних колесах. На Дні поля трактор агрегатувався з новітнім на той час перспективним культиватором українського виробництва.